Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Project Manager
new
PM
BS Group Sp. z o. o.

Warszawa
4 300 - 4 800 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
zarządzanie projektami
Angielski
status studenta
Umiejętność analizy
praca zespołowa
zarządzanie czasem
Opis stanowiska

BallSquad zatrudnia - czekamy na Ciebie!

Dołącz do startupu wprowadzającego rozwiązania Smart City i pomóż mieszkańcom, cieszyć się pełnią życia w mieście!

Naszą misją jest cyfryzacja procesu zarządzania obiektami użyteczności publicznej.

BallSquad stał się oczywistym wyborem do mierzenia się z nowymi wyzwaniami, które stoją przed administracją publiczną.

Bądź częścią tej zmiany i dołącz do naszego zespołu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas?

Przeczytaj ten artykuł

Firma: BS Group Sp. z o. o.

📍Lokalizacja: Warszawa, biuro budynek BUW-u na Powiślu

Wymagania:

  1. Minimum rok doświadczenia w zarządzaniu projektami lub na pokrewnym stanowisku;
  2. Komunikatywna znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym;
  3. Dokładne i proaktywne podejście do rozwiązywania problemów;
  4. Dobra umiejętność organizacji i zarządzania czasem;
  5. Umiejętność efektywnej pracy zespołowej;
  6. Umiejętność obsługi programów MS Office (Excel, Word);
  7. Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  8. Zdolność łatwego nawiązywania kontaktów z różnymi grupami ludzi;
  9. Umiejętność analizy i krytycznego myślenia;
  10. Status studenta (kierunek Zarządzanie, Biznes lub pokrewne)

Twoje codzienne zadania:

  1. Praca pod nadzorem CEO, COO i we współpracy z działem marketingu, IT, Data Science i innymi;
  2. Koordynowanie pracy pomiędzy programami i projektami prowadzonymi w firmie, szczególnie w zakresie wdrażania procesów;
  3. Budowanie relacji z partnerami i klientami;
  4. Moderowanie procesów, zarządzanie budżetem i zasobami przy różnych programach i projektach;
  5. Przygotowywanie dokumentacji pomiędzy firmą, a klientami i partnerami;
  6. Przyczynianie się do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w firmie.

Oferujemy:

  1. Umowę zlecenie;
  2. Służbowy telefon i laptop;
  3. Płatny urlop;
  4. Możliwość rozwoju zawodowego;
  5. Pracę w międzynarodowym środowisku;
  6. Ciekawe zadania związane z rozwiązaniami z kategorii Smart City,
  7. Praca w budynku słynnego BUW-u na Powiślu.

Etapy rekrutacji to:

  1. Rozmowa telefoniczna
  2. Rozmowa online
  3. Rozmowa w biurze

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

4 300 - 4 800 PLN

Brutto miesięcznie - UZ