Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Marketingu
new
Marketing
BS Group Sp. z o. o.

Warszawa
5 000 - 6 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
5 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
marketing
English
pr
seo
PPC
B2B
Ms office
Google Analytics
Opis stanowiska

Specjalista ds. Marketingu SEO

BallSquad zatrudnia - czekamy na Ciebie!

Dołącz do startupu wprowadzającego rozwiązania Smart City i pomóż mieszkańcom cieszyć się pełnią życia w mieście! Naszą misją jest cyfryzacja procesu zarządzania obiektami użyteczności publicznej.

BallSquad stał się oczywistym wyborem do mierzenia się z nowymi wyzwaniami, które stoją przed administracją publiczną. Bądź częścią tej zmiany i dołącz do naszego zespołu!

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Przeczytaj ten artykuł

Firma: BS Group Sp. z o. o.

📍Lokalizacja: Warszawa, Biuro budynek BUW-u na Powiślu

Wymagania:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne;
  • Angielski na poziomie B2 lub wyższym;
  • Licencjat z zakresu marketingu, biznesu, komunikacji lub pokrewnego obszaru;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w dziale marketingu, reklamy lub PR, najlepiej w pracy praktycznej, nie tylko delegując zadania do zewnętrznych agencji;
  • Znajomość zasad optymalizacji treści i struktury witryn w celu poprawy pozycji w wyszukiwarkach i zwiększenia ruchu organicznego (SEO);
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji kampanii reklamowych PPC na różnych platformach w celu maksymalizacji ROI i zwiększenia konwersji;
  • Zdolność do opracowania i wdrażania strategii e-mail marketingu w celu zaangażowania klientów i zwiększenia sprzedaży;
  • Doświadczenie w nadzorowaniu kampanii reklamowych płatnych, optymalizacji stawek i strategii targetowania;
  • Umiejętność monitorowania skuteczności kampanii marketingowych oraz interpretacji danych;
  • Znajomość platform automatyzacji marketingu do usprawnienia procesów i automatyzacji zadań;
  • Umiejętność prowadzenia potencjalnych klientów przez lejek sprzedaży;
  • Osiągnięcia w koordynacji i prowadzenia skutecznych kampanii marketingowych;
  • Samodzielność, umiejętność zarządzania czasem i umiejętności organizacyjne;
  • Podejście growth-hackingowe do realizacji zadań;
  • Bieżąca znajomość systemów i narzędzi do zarządzania projektami (Click Up, G Suite, Slack itp.) oraz narzędzi takich jak Google Analytics i Excel;

Twoje codzienne zadania:

  • Identyfikowanie luk i możliwości w naszych strategiach marketingowych;
  • Aktywne proponowanie nowych rozwiązań i ich realizacja;
  • Opracowywanie planów marketingowych i komunikacyjnych, uwzględniających strategię biznesową, sezonowość i obecne trendy;
  • Zarządzanie kampaniami w mediach społecznościowych, e-mail marketingiem oraz strategią budowania marki;
  • Pomoc w tworzeniu angażujących treści do maili, mediów społecznościowych i materiałów sprzedażowych;
  • Wsparcie dla zespołów sprzedażowych i operacyjnych;
  • Skuteczne mierzenie i prezentowanie wyników działań marketingowych.

Co oferujemy:

  • Praca na pełen etat;
  • Wynagrodzenie: Między 5000 - 6000 pln netto (UZ/B2B);
  • Możliwość pracy hybrydowej;
  • Płatny urlop;
  • Pracę w dynamicznej dzielnicy Warszawy, na Powiślu. Biuro znajduje się w pięknym budynku BUW przy ul. Dobrej 56/66 z ogrodem na dachu;
  • Dostęp do kursów i certyfikatów z zakresu marketingu cyfrowego;
  • Wydarzenia integrujące zespół: panele dyskusyjne, warsztaty, networking
  • Pracę w zespole wielokulturowym, bardzo otwartym na dzielenie się wiedzą i integrowanie z Tobą w projekty;

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

5 000 - 6 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B

Brutto miesięcznie - UZ