Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatne Praktyki w Dziale Produkcyjnym/Fabryka Zmywarek
Inżynieria
BSH

BSH
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
język angielski
Opis stanowiska

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania

  • Tworzenie raportów wskaźników produkcyjnych
  • Tworzenie wizualizacji
  • 5S wsparcie w pracach biurowych
  • Wsparcie w zadaniach bieżących

Oczekiwany profil

  • Status studenta jeszcze przez min. 9 miesięcy
  • Dostępność minimum 24h w tygodniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office ze szczególnym naciskiem na MS Excel oraz MS PowerPoint
  • Umiejętność analitycznego spojrzenia na dane liczbowe
  • Kreatywne podejście do realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy na podstawie umowy zlecenia – stawka wzrasta wraz z Twoim doświadczeniem
  • Zdobycie praktycznej wiedzy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • Przyjazną atmosferę opartą na wartościach firmy: zaufanie, otwartość, współodpowiedzialność, zorientowanie na wyniki, koncentracja na przyszłości
  • Zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą, wsparcie opiekuna praktyk, możliwość udziału
  • w szkoleniach o różnorodnej tematyce