Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatne praktyki w globalnym Order Center z językiem niemieckim
new
Inne
BSH

BSH
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
niemiecki
gotowość do nauki
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania

  • Wsparcie działu w realizacji bieżących zadań
  • Zakładanie danych dostawców w systemie
  • Sprawdzanie zgłoszeń zapotrzebowania na materiały nieprodukcyjne i usługi
  • Uzupełnianie brakujących informacji, wyjaśnianie spraw z Requestorami
  • Udzielanie odpowiedzi na pytania Requestorów w języku niemieckim

Oczekiwany profil

  • Status studenta przez następne min. 1,5 roku (warunek konieczny)
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (min. B1/B2)
  • Dostępność przez co najmniej 24 godziny w tygodniu (możliwa praca zdalna)
  • Dokładność, obowiązkowość oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Gotowość do nauki i chęć poznawania świata

Oferujemy

  • Płatne praktyki w wymiarze min. 6 m-cy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość poznania specyfiki pracy globalnego działu zakupów w międzynarodowym koncernie
  • Praktyczny kontakt z biznesowym językiem niemieckim
  • Okazję do poznania nowoczesnych metod i narzędzi pracy koncernu
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twojego planu zajęć
  • Praca zdalna (Home Office) przez większość czasu trwania praktyk
  • Wspaniałą atmosferę i współpracę z życzliwymi i otwartymi ludźmi