Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Płatne Praktyki w Sekcji System Produkcyjny
Inżynieria
BSH

BSH
Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
język angielski
Microsoft Office
Opis stanowiska

Jako wiodący producent sprzętu gospodarstwa domowego i twórca nowych, przyszłościowych rozwiązań, BSH przyczynia się do poprawy jakości życia na całym świecie. Cenione, globalne marki Bosch, Siemens i Gaggenau oraz szereg marek regionalnych stanowią podstawę naszego sukcesu. Dzięki licznym innowacjom, technologii sensorowej i robotyce oraz wielu innym osiągnięciom zmieniamy otaczający nas świat. Te przyszłościowe idee już istnieją w Waszych pomysłach, umiejętnościach i w naszej wspólnej przyszłości. Dołącz do nas i pozwól, aby Twoja kariera i zdolności znalazły u nas

właściwą przestrzeń do rozwoju. Może już od jutra?

Miejsce pracy: Łódź

Twoje zadania

  • Udział w projektach realizowanych przez sekcję Systemu Produkcyjnego
  • Wsparcie w przygotowaniu niezbędnych analiz raportów
  • Wsparcie pracowników sekcji w realizacji bieżących zadań
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji

Oczekiwany profil

  • Student, preferowane kierunki techniczne, logistyczne​, dyspozycyjność min. 25h/tyg
  • Obsługa pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywne podejście do realizacji zadań, umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na współpracę na różnych szczeblach organizacji
  • Mile widziana wiedza z zakresu Lean oraz wiedza z zakresu zarządzania projektami oraz znajomość narzędzia Power BI

Oferujemy

  • płatne praktyki w wymiarze min. 9 m-cy na podstawie umowy zlecenia – stawka wzrasta wraz z Twoim doświadczeniem
  • zdobycie praktycznej wiedzy w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • elastyczny grafik dostosowany do planu zajęć
  • przyjazną atmosferę opartą na wartościach firmy: zaufanie, otwartość, współodpowiedzialność, zorientowanie na wyniki, koncentracja na przyszłości
  • zespół nastawiony na dzielenie się wiedzą, wsparcie opiekuna praktyk, możliwość udziału w szkoleniach o różnorodnej tematyce