• Wszystkie ofertyKrakówLogistykaLogistykaMłodszy Specjalista ds. Zakupów
    Młodszy Specjalista ds. Zakupów
    new
    Logistyka
    BSPL 1 Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    Ms office
    analiza

    Opis stanowiska

    BSPL 1 to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą kompletnych systemów oraz podzespołów układów chłodzenia dla pojazdów komercyjnych, maszyn budowlanych, kolejnictwa, oraz pojazdów wojskowych.

    Jesteśmy Ekspertami Rynku, którzy od ponad 30 lat działają w sektorze układów chłodzenia (pojazdów ciężarowych, autobusów, pojazdów specjalnych). Równocześnie tworzymy firmę, w której cenimy każdego pracownika.

    Firma pracuje przede wszystkim z zagranicznymi kontrahentami oraz w dużym stopniu z lokalnym przemysłem obronnym.

    Do naszego zespołu obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy specjalista ds. zakupów.

    Obowiązki:

    ·         wspieranie procesu zakupowego poprzez analizę potrzeb i składanie zamówień

    ·         współpraca z dostawcami w celu negocjacji warunków i terminów dostaw

    ·         przygotowywanie raportów i analiz dotyczących zakupów

    ·         utrzymywanie bazy danych dostawców i produktów

    Wymagania:

    ·         wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, ekonomia

    ·         znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

    ·         umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel

    ·         zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
    • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • samodzielność i zaufanie
    • kartę sportową
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie nauki języków
    • elastyczny czas pracy
    • spotkania integracyjne

    Zapewniamy Ci:

    • udział w ciekawych projektach,
    • urozmaicony zakres zadań,
    • narzędzia niezbędne do pracy,
    • elastyczny czas pracy,
    • stałe wsparcie doświadczonych pracowników,
    • kulturę organizacyjną opartą na szacunku i zaufaniu.