Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. obsługi mieszkaniowych rachunków powierniczych (m/k)
Finanse
BUDIMEX S.A.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa

Jesteśmy liderem wśród pracodawców branży budowlanej. Zatrudniamy ‎‎7 500 osób, realizując blisko ‎‎300 kontraktów rocznie. Nasza firma działa we wszystkich kluczowych sektorach budownictwa. Mamy rozbudowany obszar wsparcia, gdzie zatrudniamy specjalistów i ekspertów w Biurze Informatyki, Pionie Finansowym, Biurze Warunków Kontraktowych, Oddziałach Gwarancji, Pionie Zarządzania Zasobami Ludzkimi i wielu innych miejscach. Dołącz do Budimeksu i rośnij razem z nami!👷‍♀️👷‍♂️💛

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
wykształcenie wyższe
Microsoft Office
Opis stanowiska

Budimex SA to największa i najbardziej dynamiczna spółka giełdowa działająca w branży budowlanej w Polsce nieprzerwanie od 1968r.

Naszym głównym udziałowcem jest Ferrovial – światowy lider w infrastrukturze transportowej zatrudniający ponad 70 000 pracowników i działający w ponad 15 krajach na świecie. Mając status generalnego wykonawcy realizujemy inwestycje w sektorach budownictwa: kubaturowego, przemysłowego, energetycznego i infrastrukturalnego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • składanie wniosku w banku o otwarcie mieszkaniowych rachunków powierniczych (MRP)
  • współpraca z „project monitorem”
  • generowanie indywidualnych rachunków nabywców
  • zgłaszanie umów do banków oraz do deweloperskiego funduszu gwarancyjnego (DFG)
  • obsługa zmian i aneksów do umów z nabywcami
  • rejestracja i przekazywanie opłat rezerwacyjnych, wpłacanych przez nabywców mieszkań, z rachunku bieżącego na rachunki indywidualne nabywców
  • współpraca z bankami finansującymi inwestycje
  • kontrola dokumentów dotyczących zakończenia kolejnych etapów inwestycji deweloperskiej i obsługa wniosków o wypłaty środków z rachunków powierniczych,
  • aktualizacja danych i dokumentów w bankach: aneksy i rozwiązywanie umów
  • zamykanie rachunków powierniczych – rozliczanie z bankiem wszystkich nadpłat pozostałych na rachunkach indywidualnych nabywców w celu zwolnienia wszystkich środków pozostałych na MRP
  • współpraca z działem sprzedaży i obsługi klienta.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie ekonomii / finansów (min. licencjat)
  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczna znajomość Ustawy o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego oraz Deweloperskim Funduszu Gwarancyjnym
  • dokładność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość systemów bankowości elektronicznej
  • biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • system premiowy,
  • dzień wolny w urodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • sekcje sportowe,
  • wymiany międzynarodowe,
  • ciekawy program szkoleń,
  • dobrą atmosferę w pracy.