• Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentFreelancer(ka) w obszarze rekrutacji i HR
    Freelancer(ka) w obszarze rekrutacji i HR
    HR
    Business Quest

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    EB

    język angielski

    rekrutacja

    Mile widziane

    HRBP

    HR

    Opis stanowiska

    To nie jest typowe ogłoszenie o pracę – szukamy freelancera(ki) który chce stać się częścią zespołu, ale zachować niezależność i elastyczność w swoim działaniu. :)

    Jesteś zmęczony/a samotnym freelancingiem, ale nie chcesz rezygnować z samodzielności? Mamy dla Ciebie propozycję! Dołącz do naszego zespołu i razem poprowadźmy projekty w obszarze szeroko rozumianego HR. Pracujemy z klientami w ramach usługi “HR na godziny”, dzięki której wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa w układaniu procesów biznesowych, rekrutacjach i rozwijaniu kompetencji managerskich.

    Co oferujemy?

    Samodzielną pracę, w której masz wsparcie zespołu, gdy tego potrzebujesz. Pracujemy z klientami od kick-off do zakończenia projektu – pełna odpowiedzialność za projekt. Chcemy, żebyś razem z nami budował(a) swoją markę i rozwijał(a) swoje umiejętności.

    Twoje zadania:

    • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych od A do Z
    • Obejmowanie roli HR partnera/managera u naszych klientów w ramach usługi HR na godziny - ważne, abyś protrafił(a) nie tylko doradzać, ale wdrażać zmiany swoimi rękami :)
    • Tworzenie i promowanie marki osobistej — głównie tworzenie contentu, udział w podcastach czy konferencjach oraz udział w innych inicjatywnach edukacyjnych i promocyjnych naszego zespołu
    • Możliwość prowadzenia szkoleń (jeśli to Twoja bajka) - jeśli nie Twoja, ale chcesz się uczyć - nauczymy Cię wszystkiego co umiemy o branży szkoleniowej :)

    Kim jesteś?

    • Osobą, która lubi działać samodzielnie, masz sprawdzone metody na wyznaczanie sobie celów i zadań, masz nad nimi kontrolę, potrafisz w przejrzysty sposób prezentować efekty swojej pracy
    • Znasz podstawy budowania marki osobistej — potrafisz napisać blog post (lub dobry prompt do chata GPT), chcesz występować na konferencjach, wiesz, jak prezentować siebie jako eksperta w przestrzeni digitalowej
    • Chcesz pracować w środowisku, w którym ważne jest łączenie różnych perspektyw Jesteś otwarty(a) na szczere rozmowy i umiesz mówić o emocjach — Emocje to część nas, rozumiesz to i potrafisz otwarcie powiedzieć, jak coś jest nie ok, ale też docenić siebie i innych
    • Nie boisz się kwestionować — zadawać pytania i dzielić się swoją wiedzą i potrafisz to zrobić tak, żeby nikogo nie urazić
    • Rozumiesz, że prowadzenie biznesu z sukcesem to balans pomiędzy potrzebami jednostki, zespołu i celami biznesowymi
    • Pasjonatkem/ką, samodzielnie szukasz możliwości rozwoju i ciekawych rozwiązań
    • Znasz takie pojęcia jak: Management 3.0, Radical Candor, NVC, Servant Leadership, Lean, Agile
    • Posługujesz się angielskim na poziomie, który pozwoli Ci na przeprowadzenie rozmowy z kandydatem (B2)

    Co mile widziane:

    • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń

    Szczerze o pracy:

    • Wielowątkowość - będziesz pracować w kilku projektach jednocześnie
    • Oczekujemy otwartości na feedback (pracujemy na podstawie zasad z książki Kim Scott - Radical Candor) informację zwrotną będziesz dostawać instant i bardzo wprost — nie akceptujemy zachowań w stylu foch i nie gadam z Tobą
    • Emocje są dla nas ważne, rozumiemy, kiedy masz gorszy dzień i oczekujemy, że zrozumiesz naszą niedyspozycję i udzielisz nam wsparcia
    • Jesteśmy na początku rozwoju BusinessQuestu. Są więc wzloty i upadki, o których transparentnie rozmawiamy — jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, w wymiarze godzin od-do, z bardzo ścisłym zakresem zadań oraz z jasnymi celami to nie jest współpraca dla Ciebie
    • Jesteśmy częścią spółki, w ramach której realizujemy różne projekty (Vytal, MLC, Aspiratio Legal) i sobie pomagamy
    • We wszystkim jesteśmy w stanie Ci pomóc oraz wesprzeć Twój rozwój, jednak ważne dla nas jest, abyś miał(a) świadomość, że bez Twojego zaangażowania i otwartej komunikacji nic nie osiągniemy. Jeśli nie chcesz poświęcać czasu na naukę, czytanie książek i liczysz, że samo prowadzenie projektów Cię wszystkiego nauczy to ta współpraca, nie jest dla Ciebie
    • Ze względu na charakter projektów, rozliczamy się na B2B

    • Wynagrodzenie, na które składa się podstawa + procent od przychodu z projektów
    • Sprzęt potrzebny do pracy
    • Multisport
    • Pracę hybrydową - docelowo około 1 dzień w tygodniu w biurze w Poznaniu na ul. Szewskiej
    • Wsparcie w Twoich własnych projektach – jesteśmy z Tobą!
    • Możliwość brania udziału w rozwoju marki
    • Potrzebne szkolenia i kursy, materiały i ciągłą wymianę wiedzy

    Możesz pracować na pół etatu, a nie pełen? Masz swoich klientów, z którymi dalej chcesz współpracować? Masz jakąś inną nietypową sytuację? Napisz na rekrutacja@businessquest.pl, coś wymyślimy, daj się nam poznać :)

    Zerknij na naszą stronę WWW, aby lepiej nas poznać: https://businessquest.pl/