• Wszystkie ofertyWrocławFinanseKsięgowośćSpecjalista ds. Księgowości
    Specjalista ds. Księgowości
    Finanse
    C.H. Robinson

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    C.H. Robinson oferuje rozwiązania logistyczne dla firm na całym świecie i dla różnych branż. Zarządzając frachtem o wartości 28 miliardów dolarów i wysyłając 20 milionów przesyłek rocznie, jest jedną z najpotężniejszych i najlepiej połączonych platform logistycznych na świecie. Możliwości rozwoju, codzienna praca z językami obcymi, unikalna atmosfera pracy - to główne powody, dla których warto dla nas pracować. Charakteryzuje nas kultura oparta na współpracy, jednocześnie zdeterminowana przez ambitne cele. Dołącz do naszej sieci talentów i pomóż nam połączyć świat.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    ms excel
    księgowość

    Opis stanowiska

    C.H. Robinson poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu jako Specjalista ds. Księgowości.

    W tej roli będziesz dostarczać dokładne i terminowe informacje księgowe, zarządzać codziennymi operacjami, prowadzić księgę główną, a także rejestrować wyciągi bankowe dla wielu biur w Europie. Będziesz uczestniczyć w procesie zamknięcia miesiąca, doradzać młodszym pracownikom oraz brać udział w procesie decyzyjnym. Oferujemy dynamiczne środowisko pracy z możliwościami rozwoju i codziennym wsparciem zespołu.

    Aplikuj teraz i stań się kluczowym członkiem naszego zespołu!

    OBOWIĄZKI:

    • Zarządzanie codziennymi operacjami, zapewniając płynny przepływ pracy
    • Wykonywanie zadań związanych z księgowością Księgi Głównej i AP
    • Rejestrowanie wyciągów bankowych dla wielu biur w Europie
    • Prowadzenie rekoncyliacji kont podczas procesu zamknięcia miesiąca
    • Udzielanie wsparcia i mentorowanie mniej doświadczonym członkom zespołu
    • Aktywne uczestniczenie w procesie podejmowania decyzji
    • Rozwiązywanie złożonych i nietypowych przypadków księgowych

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe z obszaru księgowości lub ekonomii
    • Doświadczenie w księgowości (min.2 lata)
    • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (poziom B2)
    • Jesteś chętny do nauki i otwarty na nowe wyzwania
    • Dobre umiejętności komunikacyjne
    • Dogłębna znajomość programu Excel
    • Jesteś gotów do zdania testu z księgowości
    • Potrafisz rozwiązywać nietypowe przypadki księgowe

    OFERUJEMY

    • Rozwinięty program wdrożeniowy oraz realne możliwości rozwoju w dynamicznie rozwijającej się, globalnej organizacji
    • Przyjazne, otwarte i inkluzywne miejsce pracy, które zachęca do innowacyjnego myślenia
    • Możliwość rozwijania umiejętności językowych w naszych wielojęzycznych biurach
    • Dostęp do platform szkoleniowych, takich jak Percipio i GoFluent umożliwiające stałe nabywanie wiedzy
    • Praca hybrydowa po 3-miesięcznym okresie wdrożenia
    • Możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach i systemach finansowo-księgowych
    • Kompleksowe Świadczenia: atrakcyjne wynagrodzenie i premie uzależnione od wyników, Program Pomocy Pracowniczej (EAP), Plan Zakupu Akcji Pracowniczych (ESPP) po pierwszym roku pracy, System kafeteryjny MyBenefit, Bezpłatną opiekę medyczną w sieci prywatnych klinik oraz dodatkowe ubezpieczenie na życie