Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. zakupów i planowania
new
Logistyka
Caparol Polska Sp. z o.o.

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Microsoft Excel
Zakupy
obsługa klienta
analiza
SAP
język angielski
Opis stanowiska

Jeżeli poszukujesz pracy łączącej zadania administracyjne z pracą z ludźmi, zapoznaj się z ofertą pracy w zespole logistyki Caparol Polska.

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I ZAKUPÓW

lokalizacja: Żłobnica k. Kleszczowa

Twoje obowiązki:

  • zakładanie nowych materiałów w SAP - Master Data
  • kontrola nad aktualnością podstawowych danych na numerze artykułu
  • tworzenie dostawców i dbałość o aktualność podstawowych danych w SAP
  • obsługa procesu przyjęcia dostaw surowców i opakowań w SAP
  • zakładanie InfoRekordów w SAP
  • udział w planowaniu oraz bieżąca weryfikacja zapotrzebowania na surowce i opakowania
  • tworzenie zamówień do dostawców
  • kontrola wysłanych zamówień pod kątem daty realizacji, ilości i ceny
  • realizacja zleceń transportowych produkcji mokrej i suchej
  • rozliczanie faktur zakupowych i korygujących w TANGRO, wyjaśnianie niezgodności
  • czynny udział w procesie reklamacyjnym

Nasze wymagania:

  • min 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze logistyki i zakupów
  • wyższe wykształcenie w obszarze logistyki lub pokrewnym
  • znajomość i doświadczenie w pracy z SAP/R3
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość oprogramowania MS Office
  • zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy w obszarze logistyki i zakupów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i systematyczność w pracy

To oferujemy:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej organizacji
  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych
  • pracę w dynamicznym środowisku i udział w realizacji międzynarodowych projektów