• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaHRHRHR Specialist
    HR Specialist
    HR
    CAPE MORRIS

    CAPE MORRIS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy
    Angielski
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    prawo jazdy

    Opis stanowiska

    My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją strategiczno - kreatywną. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

    Na co dzień współpracujemy między innymi z: Bayer, Tullamore Dew, WMF, Wyborowa, YSL, BAT, Martini, Tony Bet i wieloma innymi wiodącymi markami.

    Jesteśmy zespołem prawie 40 różnorodnych specjalistów, którzy bardzo lubią ze sobą współpracować i uwielbiają to co robią!

    Jeśli i Ty z pasją i zaangażowaniem – zajmujesz się rekrutacją, planowaniem aktywności rozwojowych i wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań HR – daj nam się poznać i dołącz do naszego zespołu jako:

    Główne zadania dla Ciebie to:

    • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacji (od stworzenia briefu, przez prowadzenie rozmów, po feedback dla kandydatów i koordynowanie całości)
    • koordynowanie programów szkoleniowych i procesu rozmów rozwojowych
    • prowadzenie procesu on-boardingu
    • realizowanie aktywności integracyjnych, wspieranie komunikacji wewnętrznej, prowadzenie badań opinii pracowniczych etc.
    • usprawnianie i wsparcie w automatyzowaniu procesów HR

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • masz co najmniej trzy lata doświadczenia w realizowaniu z sukcesami działań HR, szczególnie rekrutacji
    • posiadasz bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • charakteryzuje Cię samodzielność, odpowiedzialność i bardzo dobra organizacja pracy
    • poszerzasz wiedzę, obserwujesz trendy i masz chęć wdrażania nowości w codziennej pracy
    • partnerstwo masz w DNA
    • bardzo dobrze znasz język angielski, korzystasz z niego prowadząc spotkania i rozmowy rekrutacyjne i masz chęć współpracy z rynkami zagranicznymi
    • sprawnie działasz w środowisku Office i masz gotowość do wdrażania rozwiązań technologicznych i automatyzacji
    • posiadasz prawo jazdy (dodatkowy atut)

    Oferujemy:

    • ciekawą pracę w zespole o nieszablonowym podejściu :)
    • możliwość rozwoju osobistego i wpływ na rozwój całej organizacji
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
    • prywatną opiekę medyczną Medicover
    • Multisport
    • komfortowe biuro w willi wśród zieleni na Mokotowie
    • przyjazną atmosferę, relacje zespołowe i wspólne integracje
    • pracę w piątki do 15:00 :)

    Wyślij do nas swoje CV albo skontaktuj się z naszą P&C Manager Sabiną Kwiatkowską bezpośrednio na LinkedIn. Już nie możemy się doczekać by Cię poznać!