• Wszystkie ofertyLegionowoMarketingPerformance (SEM)Performance Specialist
    Performance Specialist
    new
    Marketing
    CAPE MORRIS

    CAPE MORRIS

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    priorytetyzacja
    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją strategiczno - kreatywną. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

    Na co dzień współpracujemy między innymi z: Bayer, Tullamore Dew, WMF, Wyborowa, BAT, Lancome, Martini, Tony Bet, Morliny, Mapei.

    Do naszego zespołu Mediów szukamy osoby na stanowisko

    Jeśli chcesz realizować kampanie dla topowych marek, mieć na nie całościowy wpływ i rozwijać się w różnych panelach reklamowych - to jesteśmy miejscem dla Ciebie!

    Czym będziesz się zajmować:

    • Obsługa klientów w zakresie kampanii PPC/CPL (Google - w tym YouTube, Meta) oraz innych paneli Social Mediów (LinkedIn, TikTok, Pinterest)
    • Przygotowywanie trafnych estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC / CPL
    • Planowanie, prowadzenie i optymalizacja kampanii w celu poprawy KPI
    • Udział w tworzeniu rekomendacji mediowych i prezentacji strategicznych
    • Ustawianie analityki na stronach www (szczególnie w e-commerce)
    • Kontakt i utrzymanie pozytywnej relacji z partnerami biznesowymi
    • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu media planów

    Nasze oczekiwania:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w domu mediowym lub agencji reklamowej / marketingowej / digitalowej / interaktywnej)
    • Bardzo dobra znajomość Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager wraz z umiejętnościami praktycznymi dotyczącymi ustawiania celów i mierzenia konwersji (e-commerce) na stronie
    • Umiejętność mierzenia skuteczności i optymalizacji kampanii online
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość i umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność i zaangażowanie

    Co oferujemy w zamian?

    • Interesujące projekty, międzynarodowych partnerów biznesowych, samodzielność
    • Możliwość rozwoju osobistego i wpływ na rozwój zespołu mediowego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich doświadczeń
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Multisport
    • Komfortowe biuro w willi wśród zieleni
    • Przyjazną atmosferę, relacje zespołowe i wspólne integracje
    • Brak nudy na poziomie biznesowym i personalnym. Ludzi - ciekawych, wesołych, milczących, gadatliwych, ale zawsze pozytywnych 😊
    • Pracę w piątki do 15:00

    Aplikuj do nas! Już się nie możemy doczekać by Cię poznać!