Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Programmatic Specialist
new
Marketing
CAPE MORRIS

CAPE MORRIS
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Opis stanowiska

My, czyli Cape Morris jesteśmy agencją 360°. Opracowujemy, kreujemy, łączymy, poszukujemy, a to wszystko po to, by codziennie pokonywać bariery i proponować niesztampowe rozwiązania. Tworzymy marketing zintegrowany bardziej.

Na co dzień współpracujemy między innymi z: Bayer, Bracia Sadownicy, BAT, Tullamore Dew, WMF, Wyborowa, Martini, Morliny, Mapei.

Do naszego zespołu Mediów poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Czym będziesz się zajmować?

  • Planowanie i prowadzenie kampanii Programmatic
  • Prowadzenie kampanii także w innych systemach reklamowych (Google Ads, Facebook Ads etc.)
  • Monitorowanie i optymalizacja kampanii pod kątem zaplanowanych celów
  • Analiza wyników, tworzenie rekomendacji, raportów i prezentacji podsumowujących prowadzone kampanie
  • Udział w spotkaniach z partnerami biznesowymi, regularny kontakt i rozwijania relacji
  • Współpraca z różnymi działami w firmie, szczególnie z zespołem Partners Care.

  • Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (w domu mediowym lub agencji reklamowej / marketingowej / digitalowej / interaktywnej)
  • Masz doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Programmatic
  • Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii Google Ads oraz pracy z platformą Adform
  • Masz doświadczenie i/ lub chcesz się rozwijać w innych systemach reklamowych
  • Umiejętność mierzenia skuteczności i optymalizacji kampanii online masz w jednym palcu
  • Sprawnie zarządzasz projektami, świetnie planujesz pracę własną i wyznaczasz priorytety
  • Dobrze znasz angielski (co najmniej B2) i chętnie korzystasz z niego podczas spotkań i prezentacji
  • Jesteś otwarta/ otwarty i umiesz pracować w zespole, a partnerstwo masz w DNA
  • Masz w sobie ciekawość świata, otwartość na nowe doświadczenia, chęć rozwoju!

U nas nie tylko pogłębisz doświadczenie w pracy z Programmatic ale mocno poszerzysz wiedzę i doświadczenie pracy z innymi panelami reklamowymi.

Co oferujemy w zamian?

  • Interesujące projekty, międzynarodowych partnerów biznesowych, kompleksowy wpływ na realizowane projekty
  • Możliwość rozwoju osobistego i wpływ na rozwój działu Mediów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich doświadczeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Multisport
  • Komfortowe biuro w willi wśród zieleni
  • Przyjazną atmosferę, relacje zespołowe i wspólne integracje
  • Brak nudy na poziomie biznesowym i personalnym. ludzi - ciekawych, wesołych, milczących, gadatliwych, ale zawsze pozytywnych 😊
  • Pracę w piątki do 15:00

Aplikuj do nas, a nasza People&Culture Manager odezwie się do Ciebie, by wspólnie omówić Twoje doświadczenia, kompetencje i ich dopasowanie do naszej oferty.

Już się nie możemy doczekać by Cię poznać!