Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca ds. obsługi klienta z niemieckim
Support
Capita

Capita
Opole
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
niemiecki
Friendly offer
Opis stanowiska

Jako Doradca ds. obsługi klienta w Capita dołączysz do zespołu osób wspierających naszych klientów z branży telekomunikacyjnej. Twoimi zadaniami będą: telefoniczna obsługa klienta, rozwiązywanie problemów

użytkowników, odpowiadanie na pytania oraz indywidualne dopasowywanie i przedstawianie nowych ofert produktowych klientom.

Twój zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie telefonów przychodzących
  • Odpowiadanie na zapytania klientów dotyczące rachunków, umów, zmian taryf
  • Przygotowywanie ofert taryfowych i zmian taryf
  • Przyjmowanie rezygnacji z umów
  • Wsparcie w zakresie kart SIM (blokada karty, zlecenie wysyłki nowej karty)

Nasze wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 lub wyższym
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz nastawienie na klienta

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie w obsłudze klienta
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferta dla Ciebie:

  • Program wsparcia psychologicznego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Atrakcyjna, rynkowa oferta finansowa
  • Bonus za performance (dodatkowe 1000 zł brutto w zależności od wyników)
  • Dodatkowy dzień wolny na wolontariat
  • Pracę w modelu zdalnym
  • Dostęp do różnorodnych grup pracowniczych oraz programów mentoringowych
  • Możliwość dołączenia do grona trenerów wewnętrznych
  • Pakiet medyczny Luxmed oraz dodatkowe ubezpieczenie Generali
  • Karta Multisport Plus / Classic lub system Multikafeteryjny
  • Naprawdę dobra atmosfera pracy oraz 30-minutowa przerwa wliczona w godziny pracy
  • Mental Health Helpline - darmowa platforma wsparcia psychologicznego, psychoterapeutycznego i coachingowego dla naszych pracowników