• Wszystkie ofertyKatowiceLogistykaInneSpecjalista ds. Leasingu i Ubezpieczeń Motoryzacyjnych
    Specjalista ds. Leasingu i Ubezpieczeń Motoryzacyjnych
    Logistyka
    Car Lease Polska sp. z o.o.

    1 112 - 3 105 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    pomysłowość
    finanse
    dobra organizacja pracy
    odpowiedzialność

    Mile widziane

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Miejsce pracy: Katowice lub Gdynia

    Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas nieokreślony (po okresie próbnym)

    Wynagrodzenie: podstawowe + prowizja za osiągnięte cele sprzedażowe

    Obowiązki:

    • Procesowanie wniosków leasingowych
    • Wystawianie polis ubezpieczeniowych
    • Telefoniczny kontakt z klientem,
    • Pomoc w uzyskaniu finansowania
    • Współpraca z działem zakupów oraz działem handlowym
    • Prezentacja produktu
    • Pozyskiwanie klienta

    Od kandydata wymagamy:

    • Doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Znajomości produktów finansowych (leasing, wynajem, kredyt)
    • Determinacji do osiągania celów,
    • Pozytywnej osobowości,
    • Miłej aparycji
    • Podstawowej wiedzy sprzedażowej,
    • Dyspozycyjności w godzinach pracy,
    • Umiejętności szybkiej nauki,
    • Umiejętności dostosowania się rozmową do różnych klientów,
    • Sympatii do rozmów telefonicznych z klientami,
    • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi z pakietu office,
    • Umiejętności zarządzania swoim czasem,
    • Pracy w oparciu o system CRM

    Mile widziane:

    • Zamiłowanie do motoryzacji,
    • Umiejętność komunikacji w języku angielskim,

    Gwarantujemy:

    • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
    • Niezbędne narzędzia do pracy,
    • Pełen pakiet szkoleń potrzebny do pracy,
    • Możliwość rozwoju

    Jak będzie wyglądała rekrutacja?

    1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną przed rozmową rekrutacyjną.

    2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Cię na rozmowę do naszej siedziby w Katowicach

    3. Rozmowa rekrutacyjna, po której będziemy w stanie powiedzieć czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie!

    Informacje o firmie

    Car Lease Polska to firma zbudowana na fundamentach wiedzy motoryzacyjnej, a jej założyciele to wieloletni pracownicy salonów motoryzacyjnych różnych marek.

    Duży kapitał wiedzy i doświadczenia przekłada się na wysoką jakość obsługi. Współpracujemy w oparciu o zasady etyki biznesowej i zaufania, a dla naszych klientów chcemy być długoterminowym partnerem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dotarcie do najciekawszych ofert na rynku.

    1 112 - 3 105 USD