Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka ds. marketingu internetowego
new
Marketing
Car Lease Polska sp. z o.o.

Gdynia
4 500 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
social media
Canva
photoshop
Opis stanowiska

CarLeasePolska.pl - jesteśmy specjalistami w branży. Oferujemy nowe samochody w konkurencyjnych cenach na najlepszych warunkach finansowych. Specjalizujemy się w leasingu oraz wynajmie długoterminowym samochodów.

Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki do pracy stacjonarnej w biurze w Gdyni.

Obowiązki:

  • Pomoc w tworzeniu i publikowaniu treści na platformach społecznościowych
  • Pomoc w kreowaniu contentu dostosowanego do marki
  • Odpowiadanie na komentarze oraz wiadomości klientów
  • Tworzenie prostych grafik
  • Współpraca w prowadzeniu projektów marketingowych
  • Śledzenie trendów oraz monitorowanie działań konkurencji
  • Wykonywanie zleconych zadań w obszarze marketingu

Dołącz do nas jeśli:

  • Posiadasz wiedzę z zakresu marketingu internetowego (mile widziani pasjonaci marketingu, jak i osoby kończące studia na kierunku marketing/social media)
  • Masz wysoko rozwinięte poczucie odpowiedzialności za powierzone projekty
  • Znasz programy graficzne tj. Canva, Photoshop itp.
  • Potrafisz pisać angażujące treści
  • Masz umiejętność analizowania prowadzonych działań i umiesz wyciągać z nich wnioski
  • Twoje drugie imię, to kreatywność
  • Potrafisz pracować zespołowo, ale również jesteś samodzielny i umiesz wyjść z inicjatywą

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży marketingowej
  • Zamiłowanie do motoryzacji czy finansów,
  • Umiejętność komunikacji w innych językach,

Gwarantujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pełen etat lub ½, ¾
  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
  • Pełne przeszkolenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Stałą współpracę w zakresie rozwoju,
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karnetu multisport,
  • Nielimitowaną pyszną kawę,
  • Pracę w nowym, przyjemnym biurze.

Prosimy o wysyłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy.

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie, napiszemy do Ciebie i wyślemy Ci krótkie zadanie rekrutacyjne.

2. Jeżeli spełnisz nasze oczekiwania, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i umówimy się na spotkanie online/stacjonarnie

3. Po zakończeniu rekrutacji, odezwiemy się do najlepszego kandydata

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie

Duży kapitał naszej wiedzy i doświadczenia przekłada się na wysoką jakość obsługi. Współpracujemy w oparciu o zasady etyki biznesowej i zaufania, a dla naszych klientów chcemy być długoterminowym partnerem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dotarcie do najciekawszych ofert na rynku.

4 500 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP