Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca klienta ds. wyboru samochodu i finansowania
new
Sales
Car Lease Polska sp. z o.o.

Gdynia
5 000 - 15 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
5 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę, B2B
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Sales
finanse
Opis stanowiska

CarLeasePolska.pl (salon samochodów online)

poszukuję kandydata/kandydatki do pracy stacjonarnej w biurze w Gdyni.

Obowiązki:

  • Obsługa klientów głównie telefoniczna i mailowa,
  • Pomoc w wyborze oferty po badaniu potrzeb,
  • Współpraca z administracją w trakcie procesu sprzedaży,
  • Praca w CRM,

Od kandydata wymagamy:

  • Zaangażowania i realizacji celów sprzedażowych
  • Podstawowej wiedzy sprzedażowej,
  • Umiejętności dostosowania się rozmową do różnych klientów,
  • Sympatii do rozmów telefonicznych z klientami,
  • Umiejętności obsługi podstawowych narzędzi z pakietu office,
  • Umiejętności zarządzania swoim czasem,
  • Pracy w oparciu o system CRM,
  • Starań w celu pozyskania leków własnymi kanałami,
  • Wykształcenie min. średnie

Mile widziane:

  • Zamiłowanie do motoryzacji czy finansów,
  • Umiejętność komunikacji w innych językach,
  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej lub leasingowej,

Gwarantujemy:

  • Pracę w doświadczonym i przyjaznym zespole,
  • Dostęp do bazy 20 000 klientów
  • Wsparcie marketingowe wspierające pozyskiwanie leadów,
  • Narzędzia do pracy Laptop, iPhone 11, słuchawki yealink wh66,
  • Pełen pakiet szkoleń potrzebny do pracy,
  • Stałą współpracę w zakresie rozwoju,
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania karnetu multisport.
  • Nielimitowaną pyszną kawę.
  • Pracę w nowym, przyjemnym biurze.

Prosimy o wysyłanie swojego zgłoszenia na adres mailowy

Jak będzie wyglądała rekrutacja?

1. Jeżeli spodoba nam się Twoje zgłoszenie zadzwonimy do Ciebie na krótką rozmowę telefoniczną.

2. Jeżeli po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani, zaprosimy Ciebie na rozmowę do naszej siedziby w Gdyni.

3. Po spotkaniu jesteśmy w stanie wspólnie określić czy jesteśmy zainteresowani współpracą.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Informacje o firmie

Duży kapitał naszej wiedzy i doświadczenia przekłada się na wysoką jakość obsługi. Współpracujemy w oparciu o zasady etyki biznesowej i zaufania, a dla naszych klientów chcemy być długoterminowym partnerem. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na dotarcie do najciekawszych ofert na rynku.

5 000 - 15 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP

Netto miesięcznie - B2B