Oferty
Kosmetolog - Przedstawiciel
Sprzedaż

Wrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

branża kosmetyczna

doświadczenie min. 1 rok

dobra organizacja pracy

negocjacje

tworzenie ofert

znajomość rynku

Mile widziane

dietetyka

kosmetologia

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

O nas

Carein to pierwsza marka na rynku beauty oferująca profesjonalne dermosuplementy skierowane na problemy dermatologiczne. Jesteśmy marką specjalistyczną, współpracujemy z klinikami, gabinetami i salonami kosmetologicznymi. Wyróżnia nas wysoka jakość preparatów, które są tworzone przez naukowców, kosmetologów, dietetyków i ekspertów branży. Nasze produkty są dedykowane najpowszechniejszym dermatozom, wspierają skórę od wewnątrz, działając kompleksowo na kondycję skóry.

Obecnie rozwijamy struktury sprzedaży B2B, szukamy osoby, która będzie współtworzyć tę część biznesu, budować relacje z nowymi i obecnymi klientami oraz z satysfakcją realizować cele sprzedażowe.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i rozwój struktur sprzedaży b2b
  • Współpraca z klinikami medycyny estetycznej i gabinetami kosmetologicznymi, salonami SPA i hotelami
  • Pozyskiwanie nowych klinik i gabientów, utrzymanie i rozwój obecnych zgodnie z celami sprzedażowymi
  • Prowadzenie szkoleń produktowych, merytoryczne przygotowanie klientów do jak najefektywniejszej pracy z marką
  • Reprezentowanie marki na targach i pokazach branżowych, promowanie produktów marki
  • Budowanie pozycji i profesjonalnego wizerunku marki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku kosmetologia lub dietetyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży beauty minimum 1 rok
  • Znajomość rynku
  • Praca hybrydowa: praca zdalna oraz gotowość do wyjazdów służbowych/ spotkań offline
  • Dobra organizacja pracy
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i ponadprzeciętne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność negocjacji, tworzenia ofert i indywidualnych rekomendacji dla Klienta

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Profesjonalne przygotowanie do realizacji zadań oraz szkolenia podnoszące poziom wiedzy i kompetencje zawodowe
  • Telefon i laptop
  • Zniżki na produkty marki
  • Dodatkowe premie motywacyjne