Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/ Specjalistka ds. grantów i funduszy unijnych
Finanse
Caritas

Caritas
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Ms office
projekty unijne
dofinansowania
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów aplikacyjnych w ramach funduszy europejskich oraz innych międzynarodowych i krajowych źródeł finansowania;
  • prowadzenie dokumentacji związanej z realizacją projektów finansowanych ze środków UE i innych instytucji;
  • poszukiwanie, analiza oraz bieżące monitorowanie dostępnych źródeł finansowania;
  • analiza i ocena projektów pod kątem możliwości otrzymania wsparcia finansowego;
  • kontakt i współpraca z uczestnikami projektu, firmami pośredniczącymi, instytucjami finansowymi, urzędami oraz partnerami w projektach;
  • współpraca z poszczególnymi działami Instytucji przy realizacji projektów oraz ich rozliczania, w tym weryfikacja zgodności i prawidłowości wydatkowania środków z budżetem projektu i zasadami finansowania;
  • nadzór nad dokumentacją projektową w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu.

Mile widziane:

  • mile widziane wykształcenie ekonomiczne, finansowe lub pokrewne.

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji i rozliczaniu projektów/grantów, w tym udział w rozliczaniu/realizacji projektów współfinansowanych ze środków unijnych lub innych instytucji;
  • znajomość zasad oraz procedur pozyskiwania dofinansowania i/lub realizacji projektów unijnych i instytucji państwowych;
  • znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność organizacji pracy i samodzielności w realizacji zadań;
  • dokładność i skrupulatność w przygotowywaniu dokumentacji;
  • wysoka motywacja do pracy;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (obok stacji metra: Rondo Daszyńskiego);
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00).