Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/tka ds. magazynowo-logistycznych
Logistyka
Caritas

Caritas
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
doświadczenie
prawo jazdy kat. B
Ms office
Analityczność
Opis stanowiska

Specjalista /-tka ds. magazynowo – logistycznych

Opis stanowiska:

  • zapewnianie sprawnego przepływu informacji w obszarze działań magazynowo – logistycznych w całej organizacji;
  • odbiór jakościowy oraz ilościowy przyjmowanego towaru do magazynów;
  • dbałość o należyte rozmieszczenie towarów zgodnie z przyjętymi w magazynach zasadami;
  • analizowanie i kontrolowanie optymalizacji stanów magazynowych;
  • organizacja i optymalizacja łańcucha dostaw w celu zapewniania terminowości realizowanych zamówień;
  • praca z systemem magazynowym;
  • konserwacja urządzeń i przyrządów magazynowych.
  • inwentaryzacja i kontrolowanie stanów magazynowych;
  • kompletacja i sprawdzanie poprawności zamówień;
  • ścisła współpraca z innymi działami organizacji.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • czynne uprawnienia na obsługę wózków widłowych (UDT);
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel;
  • gotowość do pracy i podróży służbowych na terenie Polski;
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność analitycznego myślenia i interpretacji danych;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pracę stacjonarną w godzinach 8:00 – 16:00;
  • możliwość korzystania z pracowniczego parkingu samochodowego;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji (ul. Okopowa);
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych.