Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/tka ds. compliance i ładu instytucjonalnego
Inne
Caritas

Caritas
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
doświadczenie
Ms office
j. polski
j. angielski
Opis stanowiska

Specjalista / Specjalistka ds. compliance i ładu instytucjonalnego

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie, wzmacnianie i wdrażanie polityki, procedur w zakresie ładu instytucjonalnego i compliance;
  • dostosowanie polityki, procedur i systemów Caritas Polska do standardów Caritas Internationalis;
  • wsparcie diecezji w rozwoju i wdrażaniu ich własnych polityk, procedur w zakresie ładu instytucjonalnego oraz standardów Caritas Internationalis oraz Caritas Polska;
  • przygotowywanie raportów dotyczących zarządzania ryzykiem braku zgodności oraz nieprawidłowości;
  • nadzór i przechowywanie dokumentacji związanych z obszarem ryzyka, compliance oraz ładu instytucjonalnego;
  • prowadzenie szkoleń z obszaru compliance i ładu instytucjonalnego;
  • wsparcie obszarów/działów w projektach oraz zespołów projektowych w obszarze compliance i ładu instytucjonalnego;
  • ścisła współpraca ze specjalistami ds. compliance i ładu instytucjonalnego w Caritas Diecezjalnych oraz Caritas Internationalis.

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • biegła znajomość języka polskiego;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, min. B2;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (2,3 razy w miesiącu);
  • nastawienie na cel i proaktywność;
  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w największej organizacji społeczno-charytatywnej w Polsce;
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00).