Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-tka ds. technicznych
new
Inżynieria
Caritas

Caritas
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Uprawnienia SEP do 1kV
prawo jazdy kat. B
samodzielność
zaangażowanie
komunikatywność.
Mile widziane
uprawn. na wózki widłowe
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • obsługa, konserwacja, remonty i/lub montaż urządzeń, jak również prace techniczne na terenie Caritas Polska w Warszawie;
  • utrzymywanie budynków w nienagannym stanie technicznym zgodnie z przepisami prawa budowlanego;
  • dbanie o czystość i porządek (np. okresach zimowych odśnieżanie drogi komunikacyjnej wokół posesji, itp.);
  • dokonywanie zakupów materiałów gospodarczych niezbędnych do funkcjonowania obiektu;
  • prowadzenie i administrowanie dokumentacji technicznej obiektów;
  • dbanie o prawidłowe rozliczenie stanu magazynowego (m.in. odbiór jakościowy oraz ilościowy przyjmowanego towaru do magazynów);
  • wsparcie przy kompletowaniu towaru i jego wysyłce;
  • obsługa samochodów służbowych oraz dbanie o ich czystość.

Mile widziane:

  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT).

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • uprawnienia SEP do 1kV;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • rzetelność i samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • zaangażowanie i motywacja do pracy;
  • gotowość do okazjonalnych podróży służbowych;
  • komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • elastyczny czas rozpoczęcia pracy (7:00 – 9:00);
  • pracę z profesjonalnym i zaangażowanym zespołem;
  • pracę w dobrze skomunikowanej lokalizacji ( Okopowa);
  • szansę tworzenia i wdrażania nowoczesnych rozwiązań w Twoim obszarze zawodowym;
  • pracę w jednej z największych organizacji charytatywnych.