Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Inżynier elektronik
new
Inżynieria
Carl Zeiss IQS Software R&D Center Sp. z o.o.

Słupsk
8 000 - 12 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
ARM Cortex M3/M7
CAN
EtherCAT
SPI
programowanie układów
obsługa symulatorów
Mile widziane
niemiecki
Opis stanowiska

Join the Carl Zeiss IQS

Software R&D Center!

Carl Zeiss IQS jest rmą produkującą jedne z najlepszych na świecie maszyn i systemów do kontroli jakości w produkcji przemysłowej. Aktualnie do naszego nowego zespołu w Słupsku poszukujemy inżynierów elektroników, którzy będą zajmować się projektowaniem sensorów i układów sterowania do nowych produktów rmy.

Jeżeli chcesz pracować pod okiem doświadczonych inżynierów i tworzyć produkty, które będą kształtowały branżę metrologii przemysłowej na całym świecie – dołącz do naszego zespołu. Portfolio produktów uzupełniają metrologia przenośna do kontroli jakości.

Inżynier elektronik (Mid)

Tryb pracy: Stacjonarny w Słupsku, w szczególnych przypadkach i podczas okresu przejściowego możliwa praca częściowo zdalna

Wynagrodzenie: 8000 – 12000 PLN brutto UoP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • W zależności od preferencji i przydzielonych projektów:

-projektowanie i testowanie układów elektronicznych do sensorów i maszyn pomiarowych (front-end analogowy, część cyfrowa, zasilanie),

-projektowanie obwodów drukowanych (stosujemy oprogramowanie Pulsonix), dobór elementów elektronicznych i ich zamienników,

-uruchamianie i testowanie układów elektronicznych

  • Współpraca z inżynierami z zespołu w Polsce i w Niemczech

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe na kierunku Elektronika lub pokrewnym.
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • posługiwanie się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętność posługiwania się aparaturą pomiarową stosowaną w elektronice,
  • ogólna wiedza o układach elektronicznych
  • doświadczenie w co najmniej jednym z poniższych obszarów i podstawowe umiejętności w pozostałych:
  1. projektowanie obwodów drukowanych,
  2. programowanie mikrokontrolerów (przede wszystkim ARM Cortex M3/M7),
  3. programowanie układów FPGA,
  4. projektowanie front-endów analogowych do układów pomiarowych,
  5. umiejętność obsługi symulatorów typu SPICE,
  6. znajomość zagadnień związanych z interfejsami komunikacyjnymi (CAN, EtherCAT, SPI),
  7. technologie pomiarowe: sensory optyczne, pomiar temperatury, pomiary wibracji, enkodery, czujniki indukcyjne itp.

DODATKOWE ATUTY:

  • znajomość zagadnień związanych z kompatybilnością elektromagnetyczną,
  • znajomość języka niemieckiego

CO OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • udział w rozwoju wysokiej jakości produktów,
  • perspektywę długofalowej współpracy,
  • opiekę doświadczonego inżyniera jako mentora.

8 000 - 12 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP