Oferty
Ekspert ds. Sprzedaży
Sprzedaż

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
UoP
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

sprzedaż

Team player

skuteczna komunikacja

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy częścią grupy OLX - największej grupy motoryzacyjnej na świecie, która zrzesza wiodące marketplace: portale OLX i OTOMOTO.

Carsmile to rynkowy lider w zdalnej sprzedaży samochodów. Sprzedaliśmy tysiące pojazdów w formule wirtualnego salonu, w 100% zdalnie jako pierwsi w Polsce! Nasza firma to pionier calltech’u w Polsce i wdrażania najnowocześniejszych rozwiązań.

W lipcu 2021 roku powstała nowa platforma do sprzedaży aut używanych – OTOMOTO KLIK, gdzie jako pierwsi na świecie zastosowaliśmy raport diagnostyczny zabezpieczony technologią blockchain.

Do naszego zespołu poszukujemy: Eksperta ds. Sprzedaży 🚘

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna sprzedaż nowych aut wraz z finansowaniem (najem, leasing, kredyt)
  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych, zarówno indywidualnych jak i zespołowych
  • Bieżące raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania

  • Umiejętności sprzedażowe
  • Motywacja do realizacji stawianych celów
  • Nastawienie na rozwój i duże zarobki
  • Pragnienie osiągania sukcesu
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub w branży finansowej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • Dostęp do ciepłej bazy – klienci realnie zainteresowani zakupem auta i finansowania
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i możliwość szybkiego awansu w ramach Grupy OLX
  • Prowizja wypłacana co miesiąc lub co tydzień – w zależności od Twoich potrzeb
  • Liczne konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Szkolenia sprzedażowe oraz produktowe
  • Pracę w świetnie zlokalizowanym biurze, w centrum Warszawy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code'u