Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

eCommerce Manager
new
Marketing
Casbeg

Casbeg
10 000 - 15 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Facebook Ads
Google Ads
LinkedIn Ads
Google Tag Manager
Google Analytics
magento
PrestaShop
Opis stanowiska

W Casbeg ułatwiamy prowadzenie biznesu naszym klientom. Taka współpraca jest wymagająca dla obu stron, a dzięki temu, że nie chodzimy na skróty, uzyskujemy znaczące efekty, z których jesteśmy dumni.

Poszukujemy osoby, która będzie wspierała naszych klientów z branży e-commerce w rozwoju ich biznesów ze szczególnym uwzględnieniem analityki. Masz doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w sklepach internetowych i odpowiadałeś_aś za rentowność całego sklepu? Czytaj dalej!

Jesteśmy zespołem konsultantów biznesowych, który od stycznia 2018 roku pomaga firmom podejmować lepsze decyzje w zakresie sprzedaży, marketingu i obsłudze klienta. Na co dzień przybliżamy klientów do osiągania ich celów, zwiększania przychodów i zysków. Pracowaliśmy między innymi dla Altkom, Appsilon, Blue Media, Diverse, Just Join IT, Neoteric, MobeeDick, White Bits, Symfonia. Historie wybranych współprac możesz poznać czytając nasze case studies.

Czym dokładnie będziesz się zajmować?

DORADZTWO

  • rozwiązywaniem problemów biznesowych właścicieli i zarządzających firmami e-commerce (B2B i B2C)
  • obsługą klientów biznesowych Casbeg (kilka wideokonferencji dziennie)
  • wspieraniem klientów w zakresie doboru odpowiednich narzędzi marketingu oraz platform e-commerce
  • nadzorowaniem realizowanej strategii: analizowaniem i optymalizowaniem procesów marketingowych klientów

OPERACJE

  • wyznaczeniem celów i wskaźników, a także dbaniem o ich dowożenie – bliska współpraca z działami marketingu klientów lub / i podwykonawcami
  • przygotowywaniem audytów i ewaluacji działań marketingowych klientów, w tym np. konfiguracja Google Analytics, content marketing, social media, newsletter, użyteczność sklepów internetowych
  • opracowywaniem, opiniowaniem oraz realizacją kampanii marketingowych
  • bieżącą współpracą z zespołem konsultantów Casbeg – wymianą wiedzy, doświadczeń i wyzwań z jakimi mierzą się nasi klienci
  • budowaniem działów wewnętrznych oraz zatrudnianiem specjalistów

Aplikuj, jeśli:

Marketing i analityka

  • masz min. 5 lat doświadczenia w e-commerce
  • umiesz analizować sprzedaż w e-commerce na bazie narzędzi zewnętrznych (Google Analytics, Ms Excel, Google Sheets) i paneli sklepowych
  • wiesz jak wykorzystać marketing automation do osiągania celów biznesowych
  • potrafisz zarządzać kanałami sprzedaży w e-commerce
  • masz podstawową znajomość UX, influencer marketingu, paneli sklepowych CMS i systemów reklamowych
  • wiesz jak analizować i optymalizować elementy, które wpływają na konwersję zgodnie z metodologią ABC (aquisition, behaviour, conversion)
  • znajomość GTM w stopniu dobrym

Wiedza biznesowa

  • potrafisz planować sprzedaż i tworzyć ofertę produktową w oparciu o dane i sezonowość
  • umiesz definiować persony i dokonywać segmentacji klientów
  • masz podstawową znajomość systemów peryferyjnych typu ERP wspierających e-commerce
  • znasz angielski na poziomie min. B1

Zarządzanie

  • masz doświadczenie w tworzeniu działu e-commerce – od rekrutacji, przez wdrożenie, ustalanie celów, opracowywanie planu rozwoju zespołu, po exit interview
  • wiesz jak dobierać wykonawców i efektywnie z nimi współpracować
  • potrafisz delegować zadania
  • wykazujesz umiejętności liderskie i bierzesz odpowiedzialność za osoby, które do Ciebie raportują

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę z zarządami spółek przy bardzo ciekawych projektach z wielu branż (małe startupy, średnie szybko rosnące spółki jak i duże, rozwinięte organizacje)
  • pracę w 100% zdalną lub z biura we Wrocławiu wg. preferencji
  • bycie częścią doświadczonego zespołu, od którego można wiele się nauczyć i na którym można polegać – tu naprawdę wszyscy gramy do jednej bramki
  • środowisko pracy, w którym wszyscy biorą odpowiedzialność za swoje zadania i potrafią przyznać się do błędu
  • stałe wynagrodzenie – nasz zespół nie ma systemu premiowego czy prowizyjnego, dzięki temu masz pewność swojego wynagrodzenia
  • swobodę w podejmowaniu kluczowych decyzji mających wpływ na biznes klienta
  • budżet edukacyjny, cyklicznie spotkania online typu EDU, kwartalne spotkania integracyjne i coroczny wyjazd firmowy
  • biblioteczkę firmową i zestaw materiałów szkoleniowych (jeżeli nikt w Casbeg nie czytał jakiejś książki biznesowej to znaczy, że ona nie istnieje)
  • 26 dni urlopu niezależnie od rodzaju umowy
  • możliwość korzystania z pakietów medycznych Luxmed
  • amortyzację finansową sprzętu (jeśli preferujesz własny) lub dobrany dla Ciebie sprzęt

Chcesz się przekonać co o pracy w Casbeg myśli nasz Zespół? Zapytaliśmy! Oto co odpowiedzieli:

  • “Casbeg jest jak… platforma wymiany informacji. Takie skrzyżowanie, gdzie przecina się wiedza i doświadczenie z kompletnie różnych branż.”
  • “Pracując w Casbeg więcej się uczę niż jak byłem szefem i samodzielnie doszkalałem się kursami. Tutaj po roku, czuję się bardziej doświadczony niż jakbym pracował 5 lat w 5 różnych firmach.”
  • “Różnorodność projektów sprawia, że każdy dzień jest inny i nie ma tutaj czasu na nudę.”

Co dalej?

Po otrzymaniu Twojego CV sprawdzimy, czy spełniasz wymagania zawarte w ogłoszeniu i zaprosimy Cię do kolejnego etapu lub damy znać, że nie jesteśmy dla siebie stworzeni. W międzyczasie zachęcamy Cię do odwiedzenia bloga i poznania nas lepiej.

10 000 - 15 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B