Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Google/Youtube Ads Specialist
new
Marketing
Catering Pomelo

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Performance
Google Ads
SEM
Mile widziane
Google Analytics
Facebook Ads
Opis stanowiska

Kogo szukam?

Szukam Kozaków. Szukam Najlepszych. Szukam Zajawkowiczów. Szukam osób, dla których performance marketing nie jest tylko bezsensownym klepaniem reklam. Osób, które uwielbiają szukać, kombinować i testować. Osób z otwartą głową i pasją do skalowania.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie kampanii Paid Search/ Paid Social – Głównie Google Ads (z dużym naciskiem na Youtube) Meta, ale mile widziane doświadczenie lub chęć rozwoju w zakresie kampanii na TIK TOKU, Pintereście Linked inie i innych platformach społecznościowych;
  • Współtworzenie strategii dla każdej kampanii;
  • Umiejętne optymalizowanie kampanii na każdym etapie lejka;
  • Proponowanie nowych rozwiązań i ich testowanie
  • Planowanie A/B testów na różnych poziomach (kreacje, copy, format reklamowy);
  • Raportowanie realizacji kampanii oraz tworzenie analiz (praca w excelu);
  • Analiza działań konkurencji.
  • Kontakt z naszymi partnerami w celu stałego rozwoju kampanii

Wymagania:

  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Minimum 2 letnie doświadczenie przy kampaniach sprzedażowych oraz kampaniach na Youtube
  • Perfekcyjna znajomość narzędzia reklamowego Google Ads, dobr znajomośc środowiska Meta
  • Płynne posługiwanie się Google Analytics 4 w zakresie analizy i raportowania kampanii Google i FB
  • Znajomość Google Merchant Center i FB Commerce Managera
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
  • Umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie;
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (np. Trello, Asana)

Warunki pracy:

  • wynagrodzenie zależne od ilości przepracowanych godzin w miesiącu;
  • praca w 100% zdalna;
  • praca w godzinach ustalonych przez Ciebie;
  • pracujesz w środowisku ludzi z dużą wiedzą marketingową i sprzedażową;
  • wspieram wszelkie działania nastawione na rozwój i zdobywanie wiedzy;