Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Administrator/Wdrożeniowiec LotusNotes
new
Inne
Cavatina Holding S.A.

Kraków
15 000 - 19 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
dobra organizacja pracy
samodzielność
komunikatywność
skuteczna komunikacja
odpowiedzialność
Opis stanowiska

Przyszłe obowiązki kandydata:

- Wsparcie użytkowników w pracy z aplikacjami opartymi o Lotus Notes/Domino, w tym prowadzenie szkoleń z używanych aplikacji

- Zarzadzanie aplikacjami w środowisku Lotus Notes/Domino

- Administracja serwerem Lotus Domino wraz ze środowiskami Sametime i Traveler

- Opracowywanie i wdrażanie nowych modułów w środowisku Lotus w oparciu o framework Dysant

- Wsparcie techniczne dla użytkowników w codziennych problemach z używanymi w spółce sprzętem, technologiami i systemami

- Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

-Tworzenie kont, zarzadzanie administracją work-flow i nadawanie uprawnien w systemie IBM Notes

Od Kandydata oczekujemy:

- Przynajmniej 1-2 lata doświadczenia w zarzadzaniu i/lub wdrażaniu rozwiązań opartych o środowisko Lotus Domino

- Znajomość technologii programistycznych używanych w środowisku Lotus Domino

- Biegłość w co najmniej jednym języku programowania innym niż LotusScript

- Znajomość obsługi środowisk Windows i Linux, serwerów Apache, Samba i baz danych

- Umiejętności konfiguracji serwerów i znajomość systemów wirtualizacji VMWare

- Znajomość pojęć takich jak: adresacja, routing, NAT, OSPF

15 000 - 19 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B