• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSpecjalista/Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych
    Specjalista/Specjalistka ds. Mediów Społecznościowych
    new
    Marketing
    Centrum Mieroszewskiego

    Warszawa
    1 813 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność
    copywriting
    dobra organizacja pracy
    marketing
    socialmedia
    multitasking
    Angielski

    Mile widziane

    skuteczna komunikacja
    ukraiński
    pomysłowość
    design
    odpowiedzialność
    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Stanowisko: specjalista/specjalistka ds. social media

    Miejsce pracy: Centrum Mieroszewskiego, Warszawa

    Centrum Mieroszewskiego poszukuje kreatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko specjalisty/specjalistki ds. social media, który/która poprowadzi kanały na Facebooku i Instagramie. Jeśli masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii social media, znasz trendy i potrafisz budować zaangażowanie odbiorców i odbiorczyń – to oferta właśnie dla Ciebie!

    Zakres obowiązków

    • prowadzenie i zarządzanie kanałami społecznościowymi (Facebook i Instagram)
    • tworzenie kreatywnych treści dostosowanych do charakteru odbiorców i odbiorczyń
    • planowanie, realizacja oraz optymalizacja kampanii płatnych
    • analiza wyników działań w social mediach oraz przygotowywanie raportów
    • aktywne reagowanie na komentarze i wiadomości, budowanie relacji z użytkownikami
    • monitorowanie trendów oraz wdrażanie nowych pomysłów
    • prowadzenie systematycznej komunikacji powiązanej z kalendarzem działań marketingowych
    • współpraca ze studiem graficznym i wideo

    Wymagania

    • doświadczenie w prowadzeniu kanałów na Facebooku i Instagramie
    • znajomość narzędzi reklamowych (Meta Ads)
    • kreatywność i umiejętność tworzenia angażujących treści
    • znajomość trendów w mediach społecznościowych
    • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w działaniu
    • doskonała organizacja pracy i terminowość
    • bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
    • znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
    • znajomość programów graficznych z pakietu Adobe, ew. Canvy będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
    • wynagrodzenie w wysokości 7 tys. złotych brutto
    • ubezpieczenie medyczne
    • kartę MultiSport
    • wsparcie zespołu

    Jak aplikować?

    Zgłoszenia (CV wraz z przykładami swojej dotychczasowej pracy oraz oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji) należy przesłać poprzez przycisk "Aplikuj" do 22 września.

    Odpowiemy na wybrane oferty. Poprzez przesłanie za pomocą poczty elektronicznej aplikacji wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Centrum Dialogu im. Juliusza Mieroszewskiego Państwa danych osobowych w związku z procesem rekrutacji na stanowisko „Specjalista/Specjalistka ds. mediów społecznościowych”.

    Dołącz do nas i twórz z nami wyjątkową społeczność online!

    1 813 USD