Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Dyrektor Szkoły - Inowrocław
new
PM
Centrum Nauki i Biznesu Żak

Inowrocław
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pedagogika
prawo oświatowe
samodzielność
dobra organizacja pracy
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Szkoły

Miejsce pracy: Inowrocław

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dobrą atmosferę pracy w zgranym i chętnym do dzielenia się wiedzą zespole
  • Wsparcie we wdrożeniu w obejmowane stanowisko
  • Możliwość korzystania ze szkoleń
  • Dostęp do benefitów w atrakcyjnych cenach: ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju

Aplikuj, jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie,
  • Uprawnienia pedagogiczne
  • Znajomość prawa oświatowego
  • Samodzielność i dobrą organizację pracy
  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy)

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Nadzorem nad prawidłowym funkcjonowaniem placówki w sferze dydaktycznej, administracyjnej i sprzedażowej
  • Nadzorem pedagogicznym nad działalnością szkół
  • Organizacją procesu kształcenia i kontrolą jakości nauczania
  • Bieżącą kontrolą realizacji podstawy programowej
  • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Kreowaniem rozwiązań usprawniających proces dydaktyczny