Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Regionalny Kierownik Sprzedaży
new
Sales
Centrum Nauki i Biznesu Żak

Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
negocjacje biznesowe
motywowanie
Kierowanie zespołem
Friendly offer
Opis stanowiska

Pracodawcy szukają osób z konkretnymi umiejętnościami. Taka jest przyszłość. My wiemy o niej od 1998 roku – właśnie wtedy

powstała nasza pierwsza placówka – Centrum Nauki i Biznesu Żak.

Dzisiaj jesteśmy największą ogólnopolską firmą edukacyjną. W 80 miastach Polski stworzyliśmy szkoły, w których

wykwalifikowana kadra dydaktyczna i zaangażowani w działalność szkoły pracownicy administracyjni, tworzą zgrany,

profesjonalny i oddany uczniom zespół.

Jeśli spełniasz poniższe oczekiwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu jako

Regionalny kierownik sprzedaży

Nie zwlekaj, złóż swoją aplikację

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednie, skuteczne zarządzanie strukturą sieci szkół w regionie Śląskim
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe i jakościowe, w tym zwiększające przychody i optymalizujące koszty
  • Poszukiwanie lokali do prowadzenia bieżącej działalności szkół, dbanie o odbiory formalne (Sanepid, p.poż)
  • Weryfikacja umów handlowych, udział w negocjacjach
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych, działań konkurencji i wyników własnego regionu
  • Rekrutacja, organizacja i rozwój podległego Zespołu

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym w zarządzaniu rozproszoną strukturą (warunek konieczny - to nie jest praca przedstawiciela handlowego)
  • Rozumienie, czym jest wynik ekonomiczny podległych placówek,
  • Doświadczenie w negocjacjach z partnerami biznesowymi wewnątrz i na zewnątrz organizacji
  • Umiejętność motywowania i egzekwowania realizacji wyników ilościowych i jakościowych
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wykonywania wielu zadań

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Dostęp do benefitów na korzystnych warunkach (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie)
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy, również do prywatnego korzystania, telefon, laptop
  • Ciekawą pracę, która codziennie dostarczy nowych możliwości rozwoju.
  • Brak nudy – szeroki zakres obowiązków nie pozwalający na monotonię