• Wszystkie ofertyŁódźPMSpecjalista ds. projektów edukacyjnych
    Specjalista ds. projektów edukacyjnych
    new
    PM
    Centrum Nauki i Biznesu Żak

    Łódź
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Chcemy, aby nasi klienci znajdowali pracę w zawodzie. Zdobywali upragnione awanse albo po prostu - rozwijali swoją pasję. My jesteśmy drogą, która prowadzi do ostatecznej destynacji: SUKCES.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    Microsoft Office

    kreatywność

    Mile widziane

    elearning

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i stacjonarnym. Chcemy, aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie. Nasz priorytet to zadowolenie Słuchacza

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu studentów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków:

    • Koordynowanie przebiegu zajęć
    • ·        Bieżące zadania związane z realizacją szkoleń (współpraca z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych, wykładowcami oraz uczestnikami szkoleń)
    • Wspieranie organizacyjne procesu planowania, konfiguracji, moderacji, ewaluacji szkoleń
    • Nadzór nad produktem oraz rozwojem oferty w zakresie produktu
    • Konfiguracja szkoleń na platformie e-learningowej
    • Modyfikacja i usprawnianie procedur dla zarządzanego produktu
    • Kontrola poprawności i dbałość o terminowy obieg dokumentów związanych z działalnością

    Oprócz standardowych:

    • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu produktów elearningowych
    • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów

    Aplikuj, jeśli posiadasz:

    • Kreatywność, wyobraźnię, ciekawość świata; gotowość do proponowania niestandardowych rozwiązań
    • Bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
    • Doświadczenie we wdrażaniu produktów elearningowych (mile widziane)
    • Umiejętność planowania czasu pracy
    • Otwartość na nowe wyzwania zawodowe i chęć uczenia się