Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Wicedyrektor Szkoły - Łódź
PM
Centrum Nauki i Biznesu Żak

Łódź
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
pedagogika
prowadzenie dokumentacji
samodzielność
dobra organizacja pracy
otwartość
Friendly offer
Opis stanowiska

Jesteśmy największą siecią szkół policealnych i liceów, kształcącą osoby dorosłe w trybie zaocznym i

stacjonarnym. Podczas gdy wiele szkół niepublicznych ogranicza lub kończy działalność, nasz

zaangażowany i oddany zespół ciągle się rozwija.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko:

WICEDYREKTOR SZKOŁY

Miejsce pracy: Łódź

Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować:

  • Prowadzeniem i nadzorem nad dokumentacją szkolną zgodnie z przepisami prawa oświatowego
  • Organizacją procesu kształcenia w podległej placówce
  • Przygotowywaniem i nadzorem nad egzaminami organizowanymi przy współpracy z OKE
  • Rekrutacją nauczycieli i wspieraniem ich w realizacji działań
  • Przygotowywaniem planów zajęć.
  • Wspieraniem dyrektora szkoły we wszelkich sprawach dydaktycznych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w szkole (nauczyciel, asystent, wicedyrektor)
  • Przygotowanie pedagogiczne
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji szkolnej
  • Umiejętność odnajdowania się w sytuacjach trudnych
  • Samodzielność i doskonała organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienie i otwartość w komunikacji

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie umowa o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy
  • Możliwość rozwoju dzięki pakietowi szkoleń
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna nabardzo atrakcyjnych warunkach
  • Benefity pozapłacowe - ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, prywatna opieka medyczna na bardzo atrakcyjnych warunkach