• Oferty
  • Wszystkie ofertyŁódźHRHRHR Manager
    HR Manager
    new
    HR
    Centrum Respo

    HR Manager

    3 885 - 6 476 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    Rekrutacja
    zarządzanie zespołem
    HR
    HR manager

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O nas:

    Centrum Respo to firma dietetyczno-technologiczna online, prężnie rozwijająca się pod marką osobistą Michała Wrzoska. Zawodowo realizujemy marzenia o świetnej sylwetce, pysznej diecie oraz lepszym samopoczuciu. Więcej o nas dowiesz się na stronie www.centrumrespo.pl.

    Centrum Respo rozwija się dynamicznie, a wraz z nim rozwijają się różne gałęzie firmy. Wciąż powiększamy nasz zespół – potrzebujemy ludzi kreatywnych, zmotywowanych do działania, zaangażowanych w to, co robią i chętnych do kreaowania rzeczywistości dookoła siebie.

    Zapraszamy :)

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku HR Managera w firmie usługowej, najlepiej w firmie start-up’owej, zatrudniającej min. 100 osób - min. 5 lata
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - min. 5 lata
    • Doświadczenie zawodowe w branży HR - min. 8 lat
    • Doświadczenie w zarządzaniu projektami i zarządzaniu zmianą
    • Doświadczenie w pracy zdalnej i zarządzania zespołem w środowisku zdalnym
    • Doświadczenie i znajomość procesów rekrutacyjnych, w tym planowania i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, selekcji kandydatów, i on-boarding’u nowych pracowników
    • Doświadczenie w budowaniu kultury organizacyjnej, polityki wynagrodzeń, polityki szkoleniowej i zarządzania talentami
    • Aktualna wiedza z zakresu trendów w obszarze HR, w tym nowoczesnych praktyk zarządzania i motywowania zespołów
    • Znajomość Kodeksu Pracy, zawierania umów cywilno-prawnych oraz umów B2B
    • Wyższe wykształcenie na kierunkach Zarządzanie, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi lub podobnych.

    Zadania:

    • Efektywne zarządzanie, realizacja celów oraz rozwój zespołu HR
    • Wdrożenie strategii HR wspierającej skalowanie biznesu i rozwój organizacji
    • Dostarczanie wiedzy eksperckiej i najlepszych praktyk z obszaru HR celem wsparcia kadry kierowniczej
    • Pozyskiwanie (TA) i utrzymywanie talentów w organizacji, budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatów (CX) oraz pozytywnych doświadczeń pracowników (EX)
    • Budowanie i realizacja polityki personalnej w firmie, w tym między innymi:
    • Opracowanie i realizacja programów szkoleniowych i rozwojowych w firmie
    • Polityka wynagrodzeń oraz ocen 360
    • Realizacja projektów well-being’owych i inicjatyw firmowych, które pozytywnie wpływają na zaangażowanie pracowników i dobrą atmosferę
    • Automatyzacja i digitalizacja procesów HR
    • Dbanie o realizację planów budżetowych w podległym obszarze, w tym działań integracyjnych
    • Budowanie i tworzenie kultury feedback’owej
    • Wypracowanie analityki i skuteczne zarządzanie wskaźnikami HR
    • Dbanie o spójną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, a także markę pracodawcy (EB)
    • Rozwiązywanie problemów pracowniczych i managerskich

    Oferujemy:

    • 20 dni płatnej przerwy w usłudze pracy
    • Przerwa w pracy w urodziny :)
    • Elastyczne godziny pracy
    • Pracę zdalną z obowiązkami w biurze od czasu do czasu
    • Prywatną opiekę medyczną w Medicover
    • Kartę MultiSport
    • Darmowy dostęp do aplikacji Respo oraz 20% zniżki dla osoby towarzyszącej
    • Sprzęt firmowy
    • Cykliczne szkolenia merytoryczne i oraz z umiejętności miękkich
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Uczestnictwo w unikatowym projekcie, jakim jest Respo :)

    Proces rekrutacji będzie składał się z następujących etapów:

    1. Test sprawdzający kompetencje
    2. Spotkanie online z HR BP
    3. Spotkanie stacjonarne z Dyrektorem Operacyjnym oraz obecnym HRM
    4. Sesja AC
    5. Spotkanie stacjonarne z Właścicielami Centrum Respo
    3 885 - 6 476 USD

    B2B