Oferty
Młodszy specjalista ds. marketing automation
Marketing

Katowice
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
UZ, B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna

Wymagane umiejętności

GetResponse

SalesManago

user.com

marketing automation

synerise

automatyzacja

Exponea

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w prowadzeniu zautomatyzowanych kampanii mail/sms/push/webpush
  • Znajomość narzędzi takich jak: User.com, SALESmanago, Exponea/bloomreach, Synerise, GetResponse.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, zaangażowanie i orientacja na klienta.
  • Umiejętność modelowania flow użytkownika i dopasowywania go do celów biznesowych.
  • Zorientowanie na nieustanne poprawianie customer experience, wczuwanie się w potrzeby przedsiębiorcy, przewidywanie trendów.
  • Chęć rozwoju i umiejętność dzielenia się wiedzą.

Obowiązki:

  • Konfiguracja i zarządzanie narzędziami marketing automation.
  • Wsparcie w projektowaniu, wdrażaniu i monitorowaniu kampanii marketing automation. Analiza danych z kampanii i przygotowywanie raportów.
  • Wsparcie w tworzeniu i optymalizacji ścieżek marketingowych.
  • Współpraca z innymi Zespołami
  • Ciągłe sprawdzanie nowych rozwiązań w zakresie MA umożliwiających osiągnięcie wyznaczonych rezultatów