Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Koordynator/-ka ds. Marketingu
Marketing
Centrum Terapii DIALOG

Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Google Analytics
marketing
marketing manager
organizacja pracy
social media
odpowiedzialność
Mile widziane
Google Ads
Facebook Ads
SEM
Opis stanowiska

DIALOG to grupa spółek działających w obszarze medycznym i edukacji specjalistycznej. Prowadzimy platformę szkoleniową Dialoteka.pl, Szkołę Psychoterapii oraz sieć klinik medycznych w Warszawie. Działamy na rynku od 2006 roku. Zatrudniamy blisko 500 pracowników działów medycznych i biznesowych. Stale rozwijamy naszą działalność medyczną, terapeutyczną i edukacyjną. Otwieramy nowe przychodnie i poszerzamy nasze działania edukacyjne.

Dowiedz się więcej o firmie: psychiatrzy.warszawa.pl, dialoteka.pl, szkoladialog.pl

Do naszego zespołu aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii i planów marketingowych trzech brandów (sieci placówek medycznych, platformy szkoleniowej oraz szkoły psychoterapii), oraz odpowiedzialność za ich realizowanie,
  • koordynowanie pracy zespołu ekspertów z zakresu Marketingu i Komunikacji,
  • zarządzanie budżetem zespołu,
  • śledzenie aktualnych trendów w zakresie marketingu i komunikacji oraz inicjowanie i wprowadzania zmian w tym zakresie,
  • bezpośrednia współpraca z zarządem firmy.

Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu marketingu, zarządzania lub innych pokrewnych kierunków),
  • masz kilkuletnie doświadczenie w zakresie marketingu - poszukujemy osoby, z szeroką wiedzą marketingową popartą doświadczeniem w wielu dziedzinach z tego obszaru (np. performance marketing, digital marketing, e-commerce, media społecznościowe, content marketing),
  • koordynowałeś/-aś już pracą zespołu i możesz pochwalić się sukcesami w tym obszarze lub bardzo chcesz pełnić rolę koordynatora/-ki zespołu,
  • lubisz i chcesz podejmować decyzję, a szukanie rozwiązań przynosi Ci dużą satysfakcję,
  • wiesz jakie są najnowsze trendy w marketingu i komunikacji - lubisz śledzić nowe rozwiązania, jesteś otwarty na wprowadzanie innowacyjnych pomysłów i narzędzi marketingowych,
  • umiesz organizować swoją pracę i pracę zespołu.

Mile widziane:

  • masz doświadczenie w zakresie marketingu usług medycznych i/lub szkoleniowych.

To oferujemy:

  • dużą samodzielność i odpowiedzialność na stanowisku - szukamy osoby, która będzie współtworzyć strategię marketingową firmy,
  • możliwość rozwoju (w naszej organizacji jesteśmy otwarci na indywidualny rozwój pracowników),
  • możliwość wpływania na usprawnianie procesów (jesteśmy otwarci na pomysły, chętnie ulepszamy i szukamy najlepszych możliwych rozwiązań),
  • bezpłatny dostęp do platformy szkoleniowej Dialoteka.pl,
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej - Pakiet Medicover Premium oraz karty Multisport - oba benefity są dostępne na zasadzie preferencyjnych warunków (mamy również pakiety dla najbliższej rodziny),
  • zniżkę na usługi Centrum Terapii Dialog dla Ciebie i Twoich najbliższych,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (zaczynamy pracę między 7:30 a 9:00).