• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta CEWE Fotojoker
    Doradca Klienta CEWE Fotojoker
    new
    Sprzedaż
    CEWE

    CEWE

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    customer service

    Mile widziane

    fotografia

    Opis stanowiska

    Zostań Doradcą Klienta w jednym z salonów CEWE FOTOJOKER we Wrocławiu!

    Interesujesz się fotografią? Znasz markowe produkty CEWE? Chciałbyś/chciałabyś pracować u wiodącego detalisty w branży foto?

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy otwartej i zorientowanej na rozwój osoby do naszego zespołu sprzedażowego!

    Miejsce pracy: Galeria Dominikańska

    Oferujemy:

    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

    - atrakcyjne premie;

    - pakiet prywatnej opieki medycznej;

    - dofinansowanie do karty Multisport;

    - prezenty okolicznościowe, zniżki pracownicze i inne benefity;

    - szkolenia i rozwój zawodowy;

    - wsparcie we wdrożeniu i przyjazną atmosferę w pracy.

    Twoje zadania:

    - fachowe doradztwo Klientom w wyborze sprzętu i akcesoriów fotograficznych oraz fotoproduktów;

    - kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy;

    - realizację planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie;

    - budowanie pozytywnych relacji z Klientami.

    Od Kandydatów oczekujemy:

    - chęci poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej;

    - umiejętności pracy w zespole;

    - łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

    - wykształcenia min. średniego;

    Mile widziane:

    - doświadczenie w handlu;

    - umiejętność wykonywania zdjęć.