• Wszystkie ofertyWarszawaInżynieriaInneInżynier/-ka Budowy - praktyki
    Inżynier/-ka Budowy - praktyki
    new
    Inżynieria
    CFE

    CFE

    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca z biura
    CFE

    CFE

    CFE Polska Sp. z o.o. jest stabilnym i dynamicznie rozwijającym się Generalnym Wykonawcą, z belgijskim kapitałem i 20-letnim doświadczeniem na polskim rynku. CFE stawia na wykwalifikowaną kadrę, ponadprzeciętne standardy BHP oraz wysoką jakość realizowanych inwestycji oraz kulturę partnerską. Ludzie są naszym największym i najcenniejszym kapitałem, ich wiedza i umiejętności są podstawą sukcesu naszej firmy. Jesteśmy zespołem, który z pasją i zaangażowaniem dąży do sukcesu. Wyróżnia nas kultura pracy oparta na szacunku dla każdego pracownika, dobra współpraca, dzielenie się wiedzą oraz wzajemna pomoc i atmosfera otwartości.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    AutoCAD

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków

    Udział w realizacji inwestycji budowlanych w sektorze budownictwa kubaturowego oraz przemysłowego a w szczególności:

    • bieżąca współpraca z kierownictwem budowy w zakresie realizowanych zadań;
    • koordynacja obiegu dokumentacji budowlanej;
    • wsparcie inżynierów budowy w procesie sporządzania obmiarów, zestawień materiałowych oraz cenowych;
    • wysyłanie zapytań ofertowych do podwykonawców oraz wstępna analiza ofert i wycena robót;
    • kontrola przestrzegania przepisów BHP przez podwykonawców;
    • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej oraz odbiorowej;

    Nasze wymagania

    • student/-ka min. III-go roku studiów wydziału budownictwa/inżynierii lądowej
    • dobra znajomość programu AutoCAD
    • umiejętności pracy w zespole
    • dyspozycyjność: do ustalenia indywidualnie w zależności od dyspozycyjności kandydatów
    • zaangażowania oraz inicjatywy w działaniu
    • pozytywna energia :)

    To oferujemy

    • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym
    • aktywny udział w ciekawych projektach budowlanych
    • pracę w zgranym, doświadczonym zespole