• Wszystkie ofertyWiskitkiLogistykaInneOperator wózka widłowego
    Operator wózka widłowego
    Logistyka
    Chefs Culinar

    Wiskitki
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    uprawnienia UDT na wózki widłowe

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    empatia

    Opis stanowiska

    Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Naszą specjalizacją jest dedykowana obsługa firm gastronomicznych, dla których od lat jesteśmy partnerami w biznesie. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli, firm cateringowych i punktów zbiorowego żywienia. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

    Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

    Chcesz, aby ktoś doceniał Twoje kwalifikacje, inspirował i stawiał przed Tobą wyzwania?

    Dołącz do naszego zespołu!

    Miejsce pracy: Wiskitki

    Zadania:

    • Rozładunek dostaw, kontrola pod względem asortymentowym, ilościowym i jakościowym,
    • Transport towaru ze strefy przyjęcia do strefy składowania
    • Prawidłowe oznaczanie palet w magazynie zgodnie z przyjętym systemem;
    • Obsługa wózka widłowego wysokiego składu oraz obsługa skanera
    • Uzupełnianie miejsc zbiórki w procesie kompletacji towaru
    • Optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej.
    • Kontrola jakościowa zabezpieczenia towaru na palecie;
    • Weryfikacja terminów przydatności według obowiązujących zasad.
    • Udział w inwentaryzacji towaru na magazynie
    • Utrzymywanie magazynu w czystości

    Wymagania:

    • 2 lat doświadczenia zawodowego (mile widziane w logistyce i magazynowaniu)
    • Doświadczenia w pracy na skanerze
    • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
    • Dyspozycyjności
    • Komunikatywności
    • Umiejętności pracy pod presją czasu

    Oferujemy:

    • Konkurencyjne wynagrodzenie + system premiowy
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Kantynę pracowniczą z gorącymi posiłkami, napojami, barem sałatkowym i słodyczami
    • Opiekę medyczną w placówkach Enelmed oraz placówkach partnerskich
    • Ubezpieczenie na życie
    • Dofinansowanie do zajęć sportowych lub platformy edukacyjnej
    • Program wdrożeniowy