• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskHoReCaGastronomiaPomoc kuchenna
    Pomoc kuchenna
    new
    HoReCa
    Chochla

    Chochla

    Gdańsk
    1 144 - 1 398 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 144 - 1 271 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    branża gastronomiczna

    gastronomia

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Twój zakres obowiązków

    • Współtworzenie codziennie zmieniającego się menu w niezwykłym koncepcie na mapie Gdańska,
    • Pomoc w przygotowywaniu przepysznych zup,
    • Dbanie o jakość i świeżość, by móc oferować najlepszy produkt,
    • Dbanie o zaopatrzenie oraz funkcjonowanie kuchni,
    • Przygotowywanie półproduktów,
    • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy,
    • Czerpanie radości ze współpracy z nami.

    Nasze wymagania

    • Odpowiedzialność - warunek konieczny!
    • Chęć do nauki
    • Podstawowej wiedzy gastronomicznej (zapewniamy kilkugodzinne szkolenie: jak nie przypalić wody w czajniku etc.)
    • Doświadczenie w pracy w gastronomii będzie dodatkowym atutem
    • Otwartej głowy pełnej pomysłów
    • Dobrego smaku i świadomości naturalnego gotowania bez wzmacniaczy i chemii

    To oferujemy

    • fajną i przyjemną pracę (choć wymagającą), wydaje się nam (na pewno), pozytywnymi ludźmi (starszymi i młodszymi),
    • stabilne zatrudnienie (działamy na rynku ponad 8 lat),
    • kontakt z wieloma fantastycznymi ludźmi (mamy naprawdę znakomitych gości),
    • elastyczny czas pracy,
    • pracę na cały lub część etatu,
    • system premiowy,
    • pakiet medyczny,
    • udział w ciekawych wydarzeniach i akcjach,
    • udział w Festiwalu Open'er,
    • dodatkowe szkolenia i kursy.

    Informacje o firmie

    • Chochla to pierwsza zupiarnia w Trójmieście i na rynku gastronomiczny działamy już od 8 lat. Dzięki naszym trzem lokalom możemy skutecznie przeprowadzać zupową rewolucję. Bycie pionierem to nie wszystko. Oprócz tego jesteśmy najwięksi i najpopularniejsi w regionie.
    • Nasze hasło "codziennie próbuj nowej zupy" to nie typowy chwyt marketingowy, a nasz znak rozpoznawczy. Chętni bez problemu mogą uatrakcyjnić swoją dietę, próbując każdego dnia nowych smaków. Od początku naszego działania przygotowaliśmy już ponad 700 niepowtarzających się zup.
    • Jesteśmy eko, wszystkie nasze opakowania na wynos są w pełni biodegradowalne, utrzymujemy najwyższą jakość naszych zup, dbając by produkty, z których je przygotowujemy miały jak najlepszy, wyłącznie naturalny skład. Jesteśmy najzdrowszym fast foodem, który wyznaje wyłącznie zasadę slow food - nie czekasz na zupę, tę w kilka sekund od zamówienia dostajesz świeżą i gorącą. W ofercie mamy także znakomitą świeżo mieloną kawę, naturalne soki, autorskie lemoniady i napary oraz niezwykle pyszne ciasta.
    • Hej, psiaki też są u nas mile widziane. Zapraszamy na chill, złapanie oddechu, i zdrowe jedzonko.

    1 144 - 1 398 USD

    B2B

    1 144 - 1 271 USD