• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial media✨Social Media Specialist✨
    ✨Social Media Specialist✨
    Marketing
    Cityboard Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    social media

    Microsoft Office

    język polski

    kampanie reklamowe

    Lekkie pióro

    Mile widziane

    Display&Video 360

    Opis stanowiska

    Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem rynku reklamy zewnętrznej i digitalowej w Polsce?

    Wiemy, jak skutecznie komunikować się z klientami. Priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej.

    Tworzymy strategie marketingowe, kreujemy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych.

    Twój zakres obowiązków:

    • Budowanie strategii i projektowanie komunikacji w mediach społecznościowych dla klientów agencji;
    • Koordynacja prac koncepcyjnych i kreatywnych, publikacje postów, ogłoszeń oraz artykułów na stronie;
    • Tworzenie treści na podstawie dostarczonego briefu i wkładu merytorycznego;
    • Wyszukiwanie i dystrybuowanie najnowszych trendów z rynku reklamowego;
    • Weryfikacja efektywności prowadzonych działań;
    • Ścisła współpraca z działem: Client Service, Digital Media, Strategii oraz Kreatywnym.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata w agencji digital;
    • Masz doświadczenie w komunikacji w mediach społecznościowych (Twitter, Linkedin, TikTok, Reddit, Snapchat, Pinterest, Facebook, Instagram i GIPHY);
    • Doświadczenie w zakupie i emisji kampanii płatnych na platformach social-media (Facebook Ads, TikTok Ads, Snapchat Ads, Linkedin Marketing Solutions i Twitter Ads, Reddit Ads);
    • Lekkie pióro;
    • Potrafisz efektywnie zaciekawić odbiorcę komunikatem i doskonale znasz język polski;
    • Monitorowanie i analiza wyników kampanii mediów społecznościowych, dostosowywanie strategii w oparciu o dane i raportowanie klientom;
    • Zarządzanie budżetem reklamowym na mediach społecznościowych i optymalizacja wydatków;
    • Znajomość: Pakietu Office 365 (Excel, PowerPoint, Teams), Google Data Studio;
    • Dodatkowym atutem będzie dla nas znajomość: Display&Video 360.

    Oferujemy:

    • Umowę o współpracę B2B/umowę zlecenie dla studentów;
    • Kreatywną i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji digitalowej specjalizującej się w nowych formach komunikacji oraz synergii mediów;
    • Prywatną opiekę medyczną;
    • Kartę Medicover Sport;
    • Bardzo dobrą lokalizację biura (Stary Mokotów);
    • Towarzystwo, w którym na pewno nie zaznasz nudy,
    • Dużą samodzielność i ciekawe projekty,.
    • Indywidualna ścieżka rozwoju uwzględniająca Twoje predyspozycje i preferencje;
    • Opiekę Digital Project Managera

    Podoba Ci się ta oferta? Jeśli tak, to nasza organizacja jest miejscem dla Ciebie. Zgłoś się do nas!

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.