• Wszystkie ofertyKałuszynSprzedażSprzedaż B2BKey Account Manager - przemysł spożywczy
    Key Account Manager - przemysł spożywczy
    Sprzedaż
    Click-Pack Sp. z o.o.

    1 556 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 556 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    sprzedaż B2B

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Click-Pack, od 20 lat zdobywamy doświadczenia jako polski, uznany producent wysokiej jakości opakowań, kubków, misek, pokrywek z papieru oraz plastiku. Aktualnie zatrudniamy 140 osób i jesteśmy w stanie wyprodukować nawet 5 mln produktów dziennie.

    Poszukujemy osoby, która będzie pozyskiwać i rozwijać przemysłowych Klientów B2B, doświadczenie we współpracy z przemysłem spożywczym jest kluczowe.

    Czekamy na Twoją aplikację, jeśli potrafisz sprawić, aby Klienci, rośli razem z nami!

    KAM - przemysł spożywczy

    Warszawa/Kałuszyn

    Analizuj, odkrywaj, wspieraj & finalizuj. Do Twoich obowiązków będzie należeć:

    • analiza, budowanie i realizacja strategii w powierzonych sektorach rynku
    • konstruktywne poszukiwanie źródeł wartości
    • pozyskiwanie i rozwój współpracy z Klientami
    • praca z lejkiem sprzedaży oraz bieżące raportowanie postępów - CRM
    • ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji

    Szukamy tych z którymi będziemy budować wartość oraz partnerskie relacje z Klientami. Zapoznaj się z naszymi wymaganiami:

    • wyłączność i gotowość do ciężkiej pracy - aby odnieść sukces musisz być z nami na 99% (choć rozumiemy, że każdy z nas jest człowiekiem)
    • zaangażowanie i identyfikacja z celami
    • budujemy w oparciu o kreatywność, otwartość i pracowitość
    • potrzebujemy Twoich talentów oraz praktycznej znajomości zasad obsługi i sprzedaży B2B
    • liczymy też, na Twoje doświadczanie we współpracy kluczowymi Klientami przemysłowymi
    • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Będzie Pani/ Pan zadowolony, bo oferujemy:

    • wsparcie doświadczonego Team-u, na każdym etapie pracy
    • znaczący wpływ na rozwój podległego obszaru oraz firmy
    • krótkie procesy decyzyjne
    • ponadprzeciętne wynagrodzenie
    • system motywacyjny
    • wsparcie marketingowe
    • adekwatne narzędzia
    • szybki proces rekrutacyjny
    1 556 - 2 593 USD

    B2B