Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Junior Graphic Designer
new
Inne
CodeTwo sp. z o.o. sp. k.

Jelenia Góra
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Adobe Creative Suite
język angielski
Opis stanowiska

Jesteśmy ponad 100-osobowym zespołem, który tworzy własne oprogramowanie na platformy Microsoft Azure, Office 365, Exchange i SharePoint. Nasze programy wykorzystywane są w ponad 110 000 przedsiębiorstw w 170+ krajach świata, a wśród naszych klientów są takie firmy jak Shell, Facebook czy Sąd Najwyższy Stanów Zjednoczonych. Mamy grupę krwi C++, nasze biura znajdują się we Wrocławiu i Jeleniej Górze, a nasi małżonkowie są zmuszani do oglądania kanału HRejterzy (bo to nasz kanał).

Więcej na temat naszej firmy możesz dowiedzieć się na stronie: https://www.codetwo.pl/praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra (stacjonarnie)

Pracując na tym stanowisku, będziesz zajmować się między innymi przygotowywaniem:

  • Elementów graficznych na naszych stronach internetowych.
  • Banerów reklamowych na strony CodeTwo, do kampanii Google Ads i innych kampanii promujących firmę w Internecie.
  • Materiałów promocyjnych do druku.
  • Elektronicznych materiałów promocyjnych (np. PDF, PPS).
  • Animacji lub elementów animacji, w tym obrazków statycznych, na potrzeby filmów bądź prezentacji instruktażowych lub promujących programy CodeTwo.
  • Wszystkich dodatkowych materiałów graficznych lub działań marketingowych zleconych przez kierownika działu.

Czego wymagamy?

  • Dobrej znajomości pakietu Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, InDesign).
  • Znajomości zasad kompozycji, koloru i typografii.
  • Wiedzy z zakresu przygotowania projektów do druku.
  • Kreatywności i umiejętności tworzenia projektów estetycznych i spójnych z firmową identyfikacją wizualną.
  • Otwartości na zmiany, uwagi i feedback.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.
  • Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy – jakość jest dla nas najważniejsza.
  • Nastawienia na rozwój i naukę, poszerzania wiedzy z zakresu projektowania graficznego i aktualnych trendów w designie.
  • Samodzielności i umiejętności rozwiązywania problemów.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Mile widziane przynajmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku jako junior lub odbyty staż.

Co oferujemy?

  • Pracę w biurze w Jeleniej Górze.
  • Pracę z wykorzystaniem najnowszych systemów, narzędzi i technologii Microsoft oraz narzędzi graficznych Adobe.
  • Ciekawe, pełne wyzwań zadania przy komercyjnych aplikacjach wykorzystywanych przez ponad 110 000 firm ze 170+ krajów świata.
  • Realny wpływ na rozwój firmy i jej produktów.
  • Możliwość rozwoju, ciągłego poszerzania i doskonalenia swoich kompetencji.
  • Ruchome godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku korporacji, to praca w naszej firmie, która zachowała swoją bezpośrednią i życzliwą kulturę pracy, może być wyjątkowo atrakcyjna.
  • Jeśli nie jesteś fanem zgiełku wielkich miast i korków, to wybierając pracę w naszym biurze w Jeleniej Górze, będziesz pracować w jednym z najpiękniejszych miejsc w Polsce (a według wielu z nas, nie tylko w Polsce), które pozwala na uprawianie różnorodnych sportów i aktywności.
  • Inne apanaże: dopłatę do karty Multisport, grupowego ubezpieczenia pracowniczego, pakietu medycznego, darmowe polskie jabłka, kolumbijskie banany i cukierki, imprezy integracyjne, pizza days, pasztetowe czwartki, życiowa rola w filmie #HRejterów.
  • Dwa monitory CRT z 14" z kartą 256 kolorów oraz paczkę flamastrów i blok rysunkowy.

Prześlij do nas swoje CV wraz z Portfolio zrealizowanych projektów.