• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażInneDoradca Klienta Biznesowego - Windykacja
    Doradca Klienta Biznesowego - Windykacja
    new
    Sprzedaż
    Coface

    Coface

    Katowice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż B2B

    Teams

    prawo jazdy kat. B

    MS Office

    Opis stanowiska

    Grupa Coface, której początki sięgają 1946 roku, jest światowym liderem w zakresie ochrony, finansowania i zarządzania należnościami. Posiadamy swoje oddziały w 67 krajach (a poprzez sieć firm partnerskich obecni jesteśmy w 100 krajach), w których usługi świadczy 4580 specjalistów. Na rynku polskim działamy od 1992 roku i jesteśmy jedyną spółką, która zarządza należnościami poprzez 4 linie biznesowe: ubezpieczenie należności, faktoring, informację handlową i windykację należności B2B. Więcej informacji: www.coface.pl

    Doradca Klienta Biznesowego - Windykacja

    Miejsce pracy: Katowice

    Zadania:

    • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymanie bieżącego portfela klientów,
    • sprzedaż usług informacji gospodarczej lub windykacji B2B,
    • współpraca z pracownikami innych linii biznesowych Coface – ubezpieczenie należności i faktoring,
    • budowanie długoterminowych relacji z klientem,
    • monitorowanie potrzeb klientów,
    • dbanie o wizerunek firmy.

    Oczekujemy:

    • doświadczenie w sprzedaży B2B
    • umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji handlowych,
    • umiejętność prezentacji oferty,
    • nastawienie na sprzedaż i zdobywanie klientów,
    • chęć rozwoju w branży finansowej,
    • znajomość pakietu MS Office oraz aplikacji Teams,
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    • wykształcenie wyższe
    • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z 78-letnią tradycją w branży ubezpieczeniowej, działającą w 57 krajach
    • Laptop, telefon, a jeśli potrzebujesz – monitor do Twojego domowego stanowiska pracy
    • Samochód służbowy, który możesz wykorzystać także do użytkowania prywatnego
    • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej w PZU, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie - oferujemy pakiety zarówno dla Ciebie, jak i Twoich najbliższych
    • Dostęp do platformy wellbeingowej MultiLife, aby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i wewnętrzny spokój
    • Dofinansowanie do żłobka lub przedszkola, wypoczynku oraz bony świąteczne
    • Bonus (do 1500 zł) za polecenie osoby, która dołączy do naszego zespołu z Twojej rekomendacji
    • Wynagrodzenie składające się z dwóch elementów - podstawa + prowizja zależna od wyników
    • Elastyczny, hybrydowy system pracy – łącz życie zawodowe z prywatnym na własnych zasadach, pracując w dogodnym dla Ciebie modelu
    • Kompleksowy, 3-miesięczny proces onboardingu – Twój “buddy” zapozna Cię z produktem, naszą strategią sprzedaży oraz organizacją, bo brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą do pracy z nam
    • Bezpłatne, grupowe lekcje języka angielskiego z lektorem – w godzinach pracy
    • Szansę na rozwój w strukturach grupy i regionu, dzięki udziałowi w rekrutacjach międzynarodowych i współpracy z oddziałami Coface zagranicą
    • Możliwość udziału w procesie mentoringowym  – także dla nowych pracowników
    • Dofinansowanie do studiów podyplomowych
    • Spotkania integracyjne, działania CSR i wolontariaty oraz akcje dobroczynne – robimy dobro i myślimy o innych.