Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Hunter Klientów Zagranicznych
new
Sales
Coffeedesk

Coffeedesk
Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Sales
Angielski
doradztwo
elastyczność
komunikatywność
multitasking
odpowiedzialność
organizacja pracy
Mile widziane
prawo jazdy
marketing
Opis stanowiska

Jesteśmy dynamiczną firmą, która poszukuje pełnego pasji i zaangażowania poszukiwacza nowych klientów, gotowego na podbój międzynarodowych rynków biznesowych. Jeśli masz zacięcie łowcy, a jednocześnie potrafisz budować trwałe relacje biznesowe, to czekamy właśnie na Ciebie! 🏆

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią naszego dynamicznego zespołu, aplikuj już teraz! ✉️

💡 Cele, jakie przed Tobą postawimy:

  • Badanie terenu: Zanurzysz się w analizie międzynarodowych rynków biznesowych, śledząc trendy i szukając okazji do ekspansji naszej firmy;
  • Planowanie strategiczne: Wespół z zespołem opracujesz plan działania na każdy zidentyfikowany rynek zagraniczny, ustalając cele i kroki niezbędne do ich osiągnięcia;
  • Podejmowanie kontaktów: Aktywnie poszukasz potencjalnych klientów poprzez różne kanały komunikacji, budując relacje oparte na zaufaniu i zrozumieniu ich potrzeb;
  • Kreowanie ofert handlowych: Opracujesz spersonalizowane propozycje biznesowe, prezentując naszą ofertę w atrakcyjny sposób, dostosowany do różnych kultur i wymagań rynkowych;
  • Monitorowanie i raportowanie: Będziesz śledził wyniki swoich działań, analizując efektywność podejmowanych działań i przygotowując regularne raporty dla zespołu.

✅ Chcemy z Tobą pracować, jeśli:

  • Doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów na rynkach zagranicznych będzie niewątpliwie dużym atutem;
  • Umiejętności interpersonalne, które pozwolą Ci budować trwałe relacje biznesowe;
  • Zdolności analityczne i strategiczne, aby skutecznie planować działania i osiągać wyznaczone cele;
  • Komunikatywności i elastyczności, dostosowując się do różnych kultur i wymagań rynkowych;
  • Płynna znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z klientami zagranicznymi;
  • Gotowość do podróży służbowych na terenie zagranicznych rynków biznesowych.

➡️ Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowy system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników;
  • Bonusy kwartalne uzależnione od wyników firmy;
  • Możliwość wyboru trybu pracy: stacjonarnie w jednym z biur (Kołobrzeg, Warszawa, Szczecin), hybrydowo lub zdalnie;
  • Umowę B2B;
  • Wszelkie narzędzia, które są niezbędne do realizacji postawionych zadań;
  • System benefitów (ubezpieczenie NW Aviva, opieka medyczna Medicover, karta sportowa Medicover Sport, Pethelp);
  • Dodatkowy dzień wolny na celebrowanie swoich urodzin :-);
  • Rabaty pracownicze na wszystko, co oferuje Coffeedesk;
  • W biurze czekają na Ciebie hektolitry najlepszej jakościowo kawy, pełna lodówka oraz dostęp do najnowszych kawowych gadżetów;
  • Niezapomniane Coffeedeskowe integracje.