• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportMarketing Business Partner
    Marketing Business Partner
    Support
    Colliers

    Colliers

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing b2b
    Angielski

    Opis stanowiska

    Osoba na tym stanowisku odgrywać będzie kluczową rolę współpracując z liderami usług biznesowych w utrzymaniu i rozwijaniu działalności Colliers w segmencie współpracy z najemcami nieruchomości komercyjnych. Rola ta obejmuje wsparcie biznesu w rozwoju przewagi konkurencyjnej Colliers na rynku, a w tym, w tworzeniu programów i inicjatyw w zakresie budowania i wzmacniania relacji z klientami na bazie wspólnej strategii marketingowej.

    Zakres obowiązków w tej roli jest następujący:

    • Tworzenie strategii marketingowej we współpracy z działami biznesowymi;
    • Opracowywanie planu rocznego oraz budżetu marketingowego, zarządzanie budżetem i realizacją planów rocznych;
    • Bliska współpraca z działem sprzedaży i współtworzenie wspólnych procesów.
    • Budowanie i wdrażanie lejków marketingowych (generujących SQL).
    • Planowanie i wdrożenie analityki oraz ustanowienie KPI.
    • Planowanie treści pod różne Buyer Persony i kanały dotarcia.
    • Nadzorowanie realizacji KPI, optymalizacja działań oraz raportowanie.
    • Odpowiedzialność za efektywną współpracę z dostawcami zewnętrznymi/agencjami/domami mediowymi/influencerami/R&D i innymi pokrewnymi.
    • Współpraca z CDO (Chief Digital Officer): zarządzanie i realizacja transformacji cyfrowej w obszarze marketingu i komunikacji;
    • Planowanie treści w zakresie brandingu i PR.
    • Raportowanie i analizowanie efektywności działań (wskaźnik konwersji lead-to-customer)
    • Monitorowanie wyników kampanii i wprowadzanie zmian w celu optymalizacji działań
    • Analiza potencjalnych klientów, rynku i konkurencji w celu dopasowania kampanii do potrzeb klientów
    • Uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych dla kluczowych stanowisk w zespole.
    • Planowanie, zarządzanie, egzekwowanie i analiza działań zespołu.

    Tego szukamy u kandydatów:

    • Umiejętność skupienia się na działaniach dających wartość i optymalizacja pracy.
    • Doświadczenie w tworzeniu treści – koordynowanie produkcji treści i ich recykling.
    • Doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej B2B na stanowisku związanym z planowaniem, tworzeniem i wdrażaniem lejków marketingowych oraz planowaniem treści
    • Umiejętność zdefiniowania grupy docelowych klientów.
    • Kompetencje planowania i wdrożenia analityki oraz interpretacji danych.
    • Silne zdolności operacyjne, wysoki poziom zaangażowania i dbałość o detale.
    • Znajomość kanałów marketingowych i umiejętność dostosowania treści.
    • Samodzielność i wychodzenie z inicjatywą.
    • Otwartość na korzystanie z nowinek technicznych, w tym sztucznej inteligencji.
    • Doświadczenie w koordynacji pracy zewnętrznych dostawców.
    • Język angielski na poziomie B2 / C1.
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze nieruchomości komercyjnych, w tym nieruchomości biurowych oraz magazynowo-produkcyjnych.

    To oferujemy:

    • nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji, w połączeniu z możliwością pracy hybrydowej
    • zgrany zespół, pełen pomysłów, który służy na każdym kroku swoim doświadczeniem i dowcipem;
    • opiekę medyczną z pełną rehabilitacją, dodatkowe dni nieobecności dla rodziców (6 dni rocznie) oraz inne benefity - Zobacz
    • jasno określone ścieżki rozwoju, bogaty program szkoleń, miłą atmosferę
    • pracę w firmie z tytułami: Najlepszy Pracodawca 2017 oraz 2019 przyznawanego przez Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

    Jak wygląda nasz proces rekrutacji? Należymy do Koalicji na Rzecz Przyjaznej Rekrutacji

    Jak się pracuje w Colliers?

    Wejdź do naszego biura 😊

    Poznaj nasze nagrody