Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Doradca klienta – obsługa chat-u
new
Inne
Concentrix CVG International

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura

W Concentrix + Webhelp pomagamy inaczej spojrzeć na wyzwania Customer Experience, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wyjątkowe doświadczenia i zwiększają wydajność.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
Customer Service
support
Opis stanowiska

OBOWIĄZKI:

· Obsługa klientów popularnego sklepu internetowego oraz utrzymywanie najwyższej jakości obsługi klienta zgodnej ze standardami projektu

· Efektywny kontakt z klientem poprzez live chat

· Pozytywne, empatyczne i profesjonalne podejście do klientów

· Udzielanie rzetelnych i dokładnych informacji w odpowiedzi na pytania i problemy klienta

· Aktywne komunikowanie się w zespole oraz wsparcie członków zespołu

· Przedsprzedażowa i posprzedażowa obsługa klienta

· Utrzymywanie wysokiej jakości powierzonych zadań w kontakcie z klientem

WYMAGANIA:

· Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta lub w pracy o podobnym charakterze mile widziane

· Biegła znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie

· Znajomość języka angielskiego min. B1+/B2 do komunikacji w zespole

· Doskonałe umiejętności interpersonalne i wielozadaniowość

· Umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole

· Motywacja i chęć do pracy oraz do nauki

· Doskonała umiejętność obsługi komputera oraz MS Office

· Dyspozycyjność od połowy stycznia 2024

· Praca z biura w Warszawie bądź Lublinie

CO OFERUJEMY:

· Umowę zlecenie, umowa o pracę jest możliwa na póżniejszym etapie

· Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

· Dofinansowanie do karty Benefit Multisport

· Prywatną opiekę medyczną

· Bony swiąteczne Sodexo

· Pracę zmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00 lub 10.00-18.00 oraz w weekendy

· Studenci mile widziani