Oferty
Praktykant HR
HR

Katowice
Rodzaj pracy
Praktyka/Staż
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
US
Tryb pracy
Praca z biura

Wymagane umiejętności

język polski

język angielski

Opis stanowiska

Rekrutacja zdalna

Zakres obowiązków

• Zapoznanie się z funkcjonowaniem i procesami zachodzącymi w przedsiębiorstwie

• Zapoznanie z organizacją działu zasobów ludzkich i z jego miejscem w strukturze organizacyjnej

• Poznanie zadań realizowanych przez dział People Solutions Center

• Prowadzenie akt osobowych pracowników zatrudnionych w firmie

• Archiwizowanie dokumentów

• Pomoc w prowadzeniu onboardingu dla nowych pracowników – BHP, RODO, Kodeks Etyki Biznesu

• Przygotowywanie dokumentacji kadrowej (umów, zaświadczeń, dokumentów dla obcokrajowców, skierowania na badania medycyny pracy)

• Uczestnictwo w procesach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi realizowanymi w firmie

• Współpraca z działem szkoleń, rekrutacji, IT oraz operacyjnym

• Zapoznanie się z systemami kadrowo-płacowymi

• Bieżące wsparcie działu People Solutions Center w codziennych obowiązkach administracyjnych

Wymagania

• Otwartość na nowe doświadczenia i nabywanie wiedzy

• Dyspozycyjność do odbycia praktyk w Katowicach lub Lublinie - praktyka odbywa się w siedzibie firmy Concentrix w Katowicach, ul. Zabrska 19 lub w Lublinie, ul. Szeligowskiego 6C

Oferujemy

• Bezpłatne praktyki – nasze praktyki są nieodpłatne, ale oferujemy bogate doświadczenie i możliwość nauki od najlepszych specjalistów w branży

• Umowa o praktyki z uczelnią – współpracujemy z uczelniami w celu formalnego potwierdzenia i uznania praktyk, co jest korzystne zarówno dla studentów, jak i dla uczelni

• Elastyczne godziny pracy – studenci mogą dostosować godziny pracy do swojego harmonogramu zajęć

• Kompleksowe szkolenie – praktykanci będą odpowiedzialni za tworzenie i prowadzenie akt osobowych pracowników, dbanie o kompletność i poufność dokumentów oraz prowadzenie ewidencji badań lekarskich i szkoleń BHP

• Wymagany wymiar praktyk można elastycznie rozłożyć w dogodnym dla studenta okresie