Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Telefoniczny promotor produktu
Support
Concentrix CVG International

Lublin
Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura

W Concentrix + Webhelp pomagamy inaczej spojrzeć na wyzwania Customer Experience, aby tworzyć innowacyjne rozwiązania, które zapewniają wyjątkowe doświadczenia i zwiększają wydajność.

Zobacz profil pracodawcy
Wymagane umiejętności
sprzedaż
obsługa klienta
obsługa komputera
callcenter
Opis stanowiska

Co jeśli możesz być częścią czegoś wielkiego?

Kiedy ostatnio oferta pracy skierowana do mieszkańców Lublina zaparła Ci dech w piersiach? Nie kojarzysz?

Zatem daj szansę swojej karierze i dołącz do nowego zespołu tworzonego z myślą o Tobie w Concentrix Lublin!

Czy jesteś zainteresowany innowacyjnymi produktami?

Jesteś „na czasie” z nowościami?

Zostań częścią naszego zespołu i miej realny wpływ na promowanie produktu przyszłości!

Do Twoich obowiązków będzie należało kontaktowanie się z konsumentami i promowanie produktu oraz dopasowywanie ofert do potrzeb odbiorców. Dodatkowo, będziesz wspierać klientów w procesie korzystania z produktu.

Wyślij do nas swoje CV, jeśli:

- biegle posługujesz się językiem polskim

-lubisz rozmawiać z ludźmi i nawiązywać nowe kontakty

- nie straszna Ci obsługa klienta i sprzedaż, ponieważ już miałeś/ miałaś okazję tego doświadczyć w swojej karierze

- szukasz pracy na pełny etat od zaraz

W zamian przyjmij od nas:

· Elastyczne zatrudnienie na pełny lub niepełny etat na umowę o pracę lub umowę zlecenie

· Wynagrodzenie podstawowe + premię za wyniki pracy – chcemy, abyś miał wpływ na to jaka wypłata wpłynie na Twoje konto

· Pracę od poniedziałku do piątku (9:00 – 20:00) w systemie zmianowym oraz w niektóre soboty (11:00 – 17:00) – załatwienie spraw na mieście nie będzie problemem

· Kompleksowe szkolenie w pełni wprowadzające do wykonywania pracy – bo dla nas liczy się przede wszystkim Twój skill i will 😉

· Pracę w komfortowym biurze w centrum Lublina - do którego bez problemu dojedziesz komunikacją miejską

· Pakiet benefitów w przypadku umowy o pracę (prywatna opieka medyczna LuxMed, kafeteria MyBenefit, ubezpieczenie na życie) – wybierz najlepszy dla Ciebie benefit, nie chcemy decydować za Ciebie

· Program Talent Development (realne awanse i szybka ścieżka rozwoju dla najlepszych)