Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Asystent Projektanta – Technolog
new
Inżynieria
Control Process SA

Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
prawo jazdy
praca w grupie
Angielski
dokumentacja projektowa
analiza
inżynieria procesowa
Mile widziane
projektowanie instalacji
Opis stanowiska

Spółka Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją w systemie "pod klucz" inwestycji w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce. Posiadając udziały w kilkunastu specjalistycznych spółkach zależnych, stoi na czele Grupy Kapitałowej Control Process, jednego z największych podmiotów tego typu w kraju, które świadczą kompleksowe usługi inżynieryjno-budowlane dla najważniejszych obszarów polskiej gospodarki:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

· Analiza dokumentacji przetargowej, udział w przygotowaniu zapytań ofertowych, wyjaśnienia do zapytań, analiza techniczna ofert, przygotowywanie ofert technicznych do przetargów,

· Udział wraz z Projektantami w pracach projektowych, np. wymiarowaniu instalacji i doborze aparatów, opracowanie projektów branży technologicznej w zakresie procesu technologicznego instalacji przemysłowej m.in. bilansów masowo cieplnych, schematów PFD, P&ID, karty danych, opisy sterowania, opracowywanie stref zagrożenia wybuchem, optymalizacja rozwiązań zgodnie z zakresem dokumentacji, harmonogramem, standardami i wymaganiami,

· Udział w weryfikacji dokumentacji projektowej,

· udział w opracowywaniu instrukcji rozruchu i eksploatacji,

· udział z projektantem w naradach z Inwestorem i Podwykonawcami.

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

· Wykształcenie wyższe kierunkowe, inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna, energetyka lub równoważne,

· znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz tłumaczenia tekstów technicznych,

· mile widziana znajomość obsługi programów do projektowania instalacji technologicznych,

· sumienność i dokładność w działaniach, dbałość o czytelność, spójność i poprawność rozwiązań technicznych,

· Umiejętności interpersonalne,

· Umiejętność pracy w zespole,

· Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

· otwarta komunikacja na linii pracownik - przełożony

· realny wpływ na rozwój działu i przejrzysty zakres obowiązków

· udział w międzynarodowych projektach

· jasny system motywacyjny

· pracę w kilkuosobowym zespole