Oferty Pracy - Rocket Jobs

Portal pracy przyszłości.

Pełnomocnik Ds Zarządzania Jakością
new
Inżynieria
Coral Travel Poland

Pełny etat
Doświadczenie
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
zarządzanie jakością
ISO 9001
zorientowanie na klienta
MS Office (Excel)
Angielski
umiejętności analityczne
dobra organizacja pracy
Opis stanowiska

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego Coral Travel Group, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Dziś oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Twoje zadania:

  • Planowanie, wdrażanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Utrzymanie systemu zarządzania jakością ISO 9001,
  • Zarządzanie i optymalizacja dokumentacji systemu jakości w podejściu zorientowanym na proces we wszystkich działach firmy,
  • Monitorowanie działań związanych z satysfakcją klienta i właściwą współpracą z partnerami,
  • Koordynowanie okresowych przeglądów systemu zarządzania jakością,
  • Ścisła współpraca z kierownictwem w zakresie definiowania celów, planowania działań doskonalących i oceny ich skuteczności,
  • Planowanie i prowadzenie szkoleń jakościowych dla pracowników firmy,
  • Kontrola utrzymania jakości w odniesieniu do standardów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Udział w ustalaniu standardów biznesowych firmy dla klientów i firm partnerskich.

Co jest dla nas ważne:

  • Doświadczenie w zarządzaniu jakością w wielokulturowej firmie zorientowanej na usługi,
  • Znajomość norm ISO 9001,
  • Doświadczenie i certyfikaty w audytcie wewnętrznym,
  • Zorientowanie na klienta (zewnętrznego i wewnętrznego),
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (Excel),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Zaawansowane umiejętności analityczne i matematyczne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność na stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu na umowę o pracę: pełny etat,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Karta lunchowa - 330 zł,
  • Platforma My Benefit lub karta Multisport,
  • Zniżki wakacyjne
  • Welcome pack :)

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta lunchowa
  • Karta Multisport
  • Platforma MyBenefit